anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomości e-mail i inne przekierowują nadal na Moje Allegro a nie na Sales Center

esturion_pl
#10 Popularyzator#

Ponownie temat "nowości i ułatwień" serwisu Allegro. Wprowadziliście Sales Center już około miesiąc temu, jednak nadal e-maile kierują nas do Moje Allegro. Są też i inne przekierowania do Moje Allegro zamiast od razu do Sales Center i lądujemy ciągle jak w zakładce poniżej.

esturion_pl_0-1727679507224.png

Nie będziemy oceniać tutaj pracy zespołu Allegro tj. programistów, wdrożeniowców, zarządców projektów, bo wprowadzenie takiej zmiany i niedbanie o tak proste rzeczy jak przekierowania nie wymagają naszego komentarza.

Natomiast pytamy: kiedy to naprawicie?

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @Client:110944380 @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@esturion_pl chodzi o przekierowania z wiadomości mailowej? Czy możesz podesłać mi jej przykład na spolecznosc@allegro.pl wraz z linkiem do tego wątku? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@esturion_pl dziękuję, dostałam Twoją wiadomość i działam. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

esturion_pl
#10 Popularyzator#

Przesłaliśmy przykładowego e-maila na ten adres. Każdy mail jest błędnie przez was budowany, nie zmieniliście linków do domeny Sales Center, zostawiliście do Moje Allegro.

Jak na portal tej wielkości to takie kwestie nie powinny absolutnie występować.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@esturion_pl dziękuję, przekazałam już Twój feedback do zespołu odpowiedzialnego za to narzędzie i dostałam zapewnienie, że pochylimy się nad tą kwestią. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#11 Animator#

🤣🤣🤣

oznacz moderatorów