anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość świruje

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

Wszystko było ok, produkty z jednej kategorii i nagle jest problem, ani rozłączyć się nie da obecnie ani dołączyć innych

wielo.jpg

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  proszę o pomoc nadal nie mogę rozłączyć ofert np 15336434251

oznacz moderatorów

zlota_polana
#7 Wielbiciel#

U mnie dokładnie to samo. Od wczoraj nic nie mogę zrobićZrzut ekranu 2024-03-21 o 07.07.54.png

oznacz moderatorów

valdoro_pl
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem. Od wczoraj zero możliwości edytowania ofert wielowariantowych. 🙄

oznacz moderatorów

sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Jestem nowym sprzedawcą transgranicznym sprzedającym produkty medyczne.Połączyłem warianty zgodnie z działaniem platformy, ale backend pokazał, że połączenie się powiodło, natomiast frontend nigdy tego nie pokazał. Próbowałem skontaktować się z obsługą klienta Allegro, otwierając sprawę w backendie, ale rzadko odpowiadali.Wysłałem do obsługi klienta 7-8 e-maili dotyczących różnych pytań i otrzymałem tylko jedną odpowiedź.
Chcę wiedzieć, dlaczego fuzja się nie powiodła, czy to dlatego, że sprzedaję produkty medyczne?
Dziękuję innym sprzedawcom za pomoc. Dzięki

oznacz moderatorów

Psia-Elita
#1 Nowicjusz#

Witam,
proszę o informację, czy to dzieje się tylko u nas - warianty od jakiegoś czasu szwankują, kody EAN zmieniają się np. jeden kod do wszystkich wariantów, później nie można tego zmienić.
Nie można też edytować oferty wielowariantowej.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski Dodaj proszę zrzuty ekranu poszczególnych kroków. Zrzuty powinny obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. Dzięki temu będę mogła przekazać zgłoszenie do Działu Technicznego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

unik_sklep
#11 Animator#

Zrzut ekranu 2024-03-21 o 07.07.54.pngZrzut ekranu 2024-03-21 o 06.45.01.pngZrzut ekranu 2024-03-21 o 06.44.56.png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@unik_sklep Jak już wspomniałam wyżej, potrzebuję zrzutów przedstawiających poszczególne kroki. Muszę obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym, datą i godziną. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

nie grajcie na czas, jest podany problem nr ofert i to wystarczy, już tam sobie chłopaki poradzą w technicznym

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski Gdybym nie potrzebowała tych informacji, to bym o nie nie prosiła. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

zlota_polana
#7 Wielbiciel#

Przecież podałam zrzuty wszystkiego. To mam jeszcze opisać? No proszę Was.... przecież zaczyna być to śmieszne. 

Wchodze w wielowariantowość i od wczoraj pokazuje mi, że nieby aukcje są połączone- jak były rozłączone. Jak klikam rozłącz to wyskakuje komunikat "usunięcie oferty wielowariantowej nie powiodło się. Spróbuj ponownie". Jak klikam przy tym połączeniu edytuj - to komunikat jest taki: "nie udało się pobrać danych oferty wielowariantowej". Ponadto od wczoraj jest znaczny spadek sprzedaży, więc pewnie ma to jakieś połączenie - ale Wy zaraz kategorycznie temu zaprzeczycie. 

Ponownie wrzucam zrzuty ekranu z wykonywanych czynności. Dokładniej się ju nie da. Chba, ze filmik Wam nagrać?Zrzut ekranu 2024-03-21 o 11.28.22.pngZrzut ekranu 2024-03-21 o 11.28.33.pngZrzut ekranu 2024-03-21 o 11.28.37.png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zlota_polana Napisałam już wyżej, że zajmujemy się sprawą. Poinformuję was, gdy problem zostanie rozwiązany. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sklep-dekoracje
#2 Obserwator#

U mnie to samo, dodatkowo wczoraj stworzyłem nową wielowariantowość i teoretycznie ona istnieje, bo oferty są powiązane, natomiast w narzędziu wielowariantowości jej nie widać.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@valdoro_pl @lewgorzkowski @sklep-dekoracje @unik_sklep  Już pracujemy nad przywróceniem pełnej funkcjonalności narzędzia do wielowariantów ofertowych. 

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

dlook
#8 Zapaleniec#

Czyli będzie powrót do wielowariantowości ofertowej? Nie będzie już tego niewypału jakim jest wielowariantowość produktowa?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dlook Wielowariantowość produktowa zostanie. Mówię o wielowariantach ofertowych tam, gdzie są jeszcze one dostępne. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

u mnie już ok, dzięki;]

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski Dzięki za info! Pozostałych również prosiłabym o ponowne sprawdzenie, po ówczesnym wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

dlook
#8 Zapaleniec#

U mnie nie działa. Przykład - 13378313498, po kliknięciu w rozmiar XL pozostałe znikają

oznacz moderatorów