anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam.Mój dokument weryfikuje się już 15 dni i nic w tym względzie się nie dzieje.Co mogę zrobić?

kinaj23
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wywołajmy nasze moderatorki może one rzucą swoim okiem na Twój problem  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pomożecie ?😉

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kinaj23 Konsultuję tę sprawę. Wrócę tutaj z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kinaj23 Dostałam informację, z której wynika, że musisz zrobić przelew weryfikacyjny do PayU. Zrobisz go w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kinaj23
#9 Pomysłodawca#

Witam.Przelew zrobiony wczoraj,chyba że to jest inny przelew .W zakładce są same oferty.Kasa z PayU dalej zawieszona .Proszę o odpowiedż.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kinaj23 Jeśli zleciłaś przelew weryfikacyjny do operatora PayU, to prześlij nam proszę potwierdzenie przez formularz https://allegro.pl/pomoc/kontakt. Weryfikacja potrwa do 3 dni roboczych.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kinaj23
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam,ale co to jest ten przelew weryfikacyjny?Czy to przelew za zakupiony przedmiot i przesłanie pieniążków przez PayU.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przelew weryfikacyjny to co innego niż opłata za przedmiot . Opłacasz symbolicznie 1,01 zł a po weryfikacji Ci to zwracają.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kinaj23 Przelew weryfikacyjny do operatora PayU zlecisz tutaj: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kinaj23
#9 Pomysłodawca#

Witam.Przelew weryfikacyjny ,który zrobiłem dotyczy ,,przelewów 24,,.Mnie interesuje dlaczego ktoś z PayU obraca moimi pieniążkami i danymi osobowymi nie przestrzegając swojego regulaminu (7 dni na weryfikację).Ja już naprawdę mam dość upominania się o swoje.Środki ihistaria operacji nie zostały mi odblokowane,mimo spełnienia wszystkich warunków.

oznacz moderatorów