anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wstawiam swoje artykuły części do kolejek elektryczne

barwena43
#7 Wielbiciel#

Witam, Zamieszczone przez mnie ofert są usuwane otrzymałem taki komunikat,"nie możesz umieszczać ofert w innej kategorii niż ta, której dotyczy sprzedawany towar. Utrudnia to kupującym wyszukiwanie interesujących ich przedmiotów."tylko że w tej kategorii umieszczam swoje artykuły od kilku lat  nie było żadnych problemów,a obecnie operator ALLEGRO ma jakieś wonpliwości, nie mam zawieszonego konta.

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@barwena43 a w jakiej kategorii wystawiales dotychczas? I dlaczego nie możesz wstawić w sugerowanej przez allegro?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@barwena43 a w jakiej kategorii umieszczasz ? daj przykład oferty której dotyczy komunikat ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@barwena43 podaj proszę przykłady ofert, które zostały usunięte oraz wskaż proponowaną kategorię. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Osie kół do BR 81/92 ,kolekcje i sztuka-kolekcje-modelarstwo-koleje,dioramy,makiety,do tej pory wstawiałem w który opisuje i nie było żadnych problemów

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@barwena43, abym mogła przesłać sprawę do konsultacji, potrzebuję numerów ofert.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Niestety nie ma numeru aukcji gdyż oferty te zostały usunięte przez operatora Allegro.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

@barwena43 wystawiając ofertę powinieneś dostać maila potwierdzającego, nie ma tam numeru oferty?

oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Tak mam na stronie pocztowy imeil ale po usunięciu z ofert numer został usunięty, jeszcze jedno, usunięte ofert są przeniesione na sronę zakończone tak jak bym to ja wykonał, jeszcze jedno niektóre oferty pozostały w mojej ofercie.

oznacz moderatorów