anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykorzystywanie moich zdjęć i opisów z aukcji

komentarz_prawda
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam szczegółowe zdjęcia dużego przedmiotu kosztuje to mnóstwo pracy i pieniędzy zrobiłam również szczegółowy opis po czym Allegro wykorzystało to jako opis produktów w swoim katalogu i udostępnia innym sprzedającym którzy bez wysiłku i kosztów wykorzystują moją własność intelektualną. To jest niezgodne z prawem a zmuszanie przez @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ allegro czyli monopolisty na rynku polskim do udostępniania swojej pracy za darmo jest kryminałem co sądzicie o takich praktykach?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

az1rael
#21 Demiurg#

Sądzę że paręnaście pozwów ucywilizuje temat

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@az1rael mam taką nadzieję, bo to co tu się odjaniepawla to istny dziki zachód... Ludzie wydają masę kasy na profesjonalne zdjęcia, potem byle **piiip** podłącza się do katalogu i... Szkoda strzępić aparat mowy - w sensie palce w tym przypadku ;)...

Też mam nadzieję, że to przywłaszczanie cudzej własności intelektualnej niedługo się skończy...

 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Allegro nie zapłaciło, więc w czym problem? 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak można, jak je udostępniłeś w ofercie na Allegro to allegro je wykorzysta i to jest zgodne z ich regulaminem, który zaakceptowałeś.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Czy regulamin allegro stoi ponad prawem? Oto jest pytane...

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nie stoi, ale nikt nikogo nie zmusza do akceptacji i korzystania tego portalu. Wchodzisz do baru i kupujesz co tam mają  anie przynosisz z zewnątrz.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jezeli przepisy prawa okreslaja co i na jakich zasadach jest wlasnoscia intelektualna i zostalo zarejestrowane to moga sie regulaminem podetrzec

oznacz moderatorów

vasco-torebki
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Żartujesz? Wykorzystywanie pozycji monopolisty na rynku jest przeciez działaniem niezgodnym z prawem. Jeśli  jestes twórcą , a za takiego uznaje się właściciela fotografii i tekstów, to za swoją pracę musisz otrzymac zapłatę. Nie inaczej /jest z aukcjami. Allegro działa niezgodnie z prawem.

Mam nadzieje, że zapłaci kolejna kare za praktyki monopolistyczne i skończy z kradziżą własności intelektualnej

 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Może i zapłaci, ale koszty poniosą sprzedawcy a w związku z tym kupujący również... 

oznacz moderatorów