anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto zostało zablokowane?

ProMarketPL
#7 Wielbiciel#

Dział bezpieczeństwa po raz kolejny komuś blokuje sprzedaż bezpodstawnie. Dlaczego po raz kolejny? Wystarczy wpisać sobie w google Dział bezpieczeństwa allegro. Od Soboty zero kontaktu pomimo kilku wysłanych maili. Nie dość, że obcięli sprzedaż na weekend, gdzie jest zawsze największy pik sprzedażowy, to jeszcze pracowaliśmy cały tydzień nad nowymi produktami do sprzedaży, których nie możemy wystawić. Towar stoi i się nie sprzedaje, kto za to weźmie odpowiedzialność? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na działania Działu bezpieczeństwa nikt nie ma wpływu ,oni blokują i tylko oni mogą zdjąć blokadę . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ProMarketPL dział bezpieczeństwa odpowiedział na Twoją wiadomość, podał powód blokady oraz co należy zrobić w tej sytuacji 6 maja 2023 (sobota) o 21:18 (nr sprawy 33010482)
Decyzję o zdjęciu blokady może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ProMarketPL
#7 Wielbiciel#

No faktycznie nie odpowiedziałem na jedną dyskusję w terminie. Po spełnieniu wymagań została kwestia przekazana do kolejnego działu i dalej brak odpowiedzi. Za chwilę termin płatności dla allegro, ale jak mam zapłacić skoro ograniczacie możliwość zarobku i powodujecie zalegenie towaru w magazynie? Bo zamówiłem towar dla którego nie mogę teraz wznowić aukcji. Czy Allegro może w końcu zacząć szanować sprzedawców? Bo jak narazie dajecie pole do popisu wszelkim naciągaczom.

 

oznacz moderatorów

ProMarketPL
#7 Wielbiciel#

O i dodatkowo zostałem rzekomo powiązany z jakimś kontem i dlatego zostałem zablokowany. To jest moja pierwsza działalność na swoją rękę i sprzedaż na allegro więc nie wiem o jakie powiązania chodzi i szczerze mnie to nie interesuje. Ja odpowiadam za swoje działania, a nie wszystkich świętych. 

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

to że pierwsza działalnośc to za mało. być może kiedyś z Twojego IP ktoś robił jakieś wałki. 

oznacz moderatorów

ProMarketPL
#7 Wielbiciel#

No, ale jak mam to sprawdzić? Nic mi o tym nie wiadomo. "Ktoś robił wałki", a ja mam udowodnić że nie jestem wielbłądem tak?

 

oznacz moderatorów