anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro dpd jak wydrukować etykiety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
RED
#21 Demiurg#

Coś właśnie allegro zmieniło w nadaj z allegro

pojawił się pasek

typu

Zamawianie przesyłki

Wybór przesyłek

Zamawianie podjazdu

Podsumowanie

 

przeleciałem przez opcje wpisałem rozmiary

pojawiło się podsumowanie

i kompletnie nie widzę jak wydrukować etykiety

wysyłkowe

oznacz moderatorów
121 ODPOWIEDZI 121
go-plast
#9 Pomysłodawca#

poprzez szczegóły przesyłki też nie da się

 

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Sprawdzimy to, aczkolwiek kilka sekund temu sprawdziłam na moim koncie i w Szczegółach przesyłki pobrałam prawidłowo etykietę. Spróbuj jeszcze raz.

oznacz moderatorów
go-plast
#9 Pomysłodawca#

zmieńcie sobie w nagłówku tej dyskusji ''nie rozwiązano'' , bo wyświetla się ''rozwiązano'' co nie jest prawdą

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

ale pewien postęp jest. bo zwykle takie zmiany Allegro robiło w poniedziałek jak był największy młyn 😉

 

oznacz moderatorów
elektrycznyred
#8 Zapaleniec#

Właśnie też mam pytanie odn tego. Jak chce wysłać paczkę paczkomatem i zanieść ją tam, a nie zamawiac kuriera to po prostu wybieram " bez podjazdu''? Bo przed aktualizacja jak to wybralam to trzeba bylo dodatkowo i tak placic za nadanie paczki...

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Jeśli nadajesz paczkę do Paczkomatu (np. metodą Allegro Paczkomaty InPost), w trakcie nadawania w Formularzu Wysyłam z Allegro, w sekcji Nadawca, musisz wybrać sposób nadania (Zamówię podjazd kuriera / Nadam paczkę w PaczkoPunkcie / Nadam paczkę w Paczkomacie).

 

Jeśli nadajesz przesyłkę, która ma być doręczona na adres kupującego (np. metodą Allegro Kurier24 InPost), jedynym możliwym sposobem jej nadania jest zamówienie podjazdu kuriera. Paczkomat lub PaczkoPunkt odrzucą taką etykietę.

 

Jest to dokładnie wyjaśnione w tym artykule.

oznacz moderatorów
cd-music
#9 Pomysłodawca#

Witam, nadal nie działa zbiorowe drukowanie etykiet, kiedy zostanie to naprawione ?

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Zakładka Zamówione przesyłki: potwierdzam, są problemy, jesteśmy w trakcie rozwiązywania.

Formularz Wysyłam z Allegro, krok "Wybór przesyłek" - działa. Zachęcam do pobierania etykiet bezpośrednio w tym miejscu.

oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Nie działa drukowanie etykiet. Kurczę jak można bylo wypuścić taki bubel

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Formularz Wysyłam z Allegro, krok "Wybór przesyłek" - DZIAŁA. Zachęcam do pobierania etykiet bezpośrednio w tym miejscu.

Zrzut ekranu 2022-10-20 o 09.32.09.png

oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Etykiety dla poczty polskiej są rozjechane. Następna niedoróbka 😞

oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@mgd_tomczyk    w zakładce zamówione przesyłki wybrałam opcje pobrania wszystkiich dokumentó. Tam z zipu wchodze w etykiety ale jest format a4 (czyli 4 na 1 stroonie). Jak zmienić na a6?

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro
oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

OK, znalazłem... takiego podstawowego narzędzia bardziej ukryć się już chyba nie dało 😉

 

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Ustawienia są w tym miejscu od 10 miesięcy 🙂

oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

co z etykietami dla poczty drukują się poziomo! Trzeba to naprawić 

oznacz moderatorów
humi_pl
#9 Pomysłodawca#

Jak już znalazłam przesyłki DPD w wysyłam allegro to mam tam sposób dostawy kurier wieczór? masakra jakaś , znowu zipp i a4, 

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Proszę o doprecyzowanie - jaki kurier wieczór? W którym miejscu jest to widoczne? Będę wdzięczna za screen.

oznacz moderatorów
humi_pl
#9 Pomysłodawca#

kurier-wieczór.jpg

oznacz moderatorów
humi_pl
#9 Pomysłodawca#

@mgd_tomczyk No i co z tym "kurierem wieczór". Dodatkowo w ZAMÓWIENIA- SZCZEGÓŁY-DRUKUJ ETYKIETĘ pobiera się plik zip 

W SPRZEDAŻ-OBSUGA ZAMÓWIEŃ-ZAMÓWIONE PRZESYŁKI- Gdy zaznaczymy kilka przesyłek DRUKUJ-ETYKIETY i pobierają się tylko na A4

oznacz moderatorów