anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka Magazyn Allegro

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dlaczego paczki do Paczkomat® @InPost wysyłane z Magazynu Allegro mają widoczny cały numer telefonu, gdzie na wszystkich etykietach są tylko cztery ostatnie cyfry ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 no ciekawe . Jak u Was , u mnie straszna kicha od wczoraj się zrobiła , ilość zamówień rypnęła o 2/3 .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria Mi na allegro padło po weekendzie myślałem że to wina ferii ale sklep internetowy x 4 więc jak znam życie allegro znowu miesza w wyszukiwarce czy algorytmie wyświetlania 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 może to być przyczyna , dziwny ten handel się robi , na stacjonarnym obroty mi poszybowały co jest ewenementem z końcówką stycznia .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ja mam wrażenie że Allegro już nie jest pierwszym punktem zakupów, za dużo mieszają 😞 Kiedyś allegro ws sklep internetowy było 50/50 teraz Allegro to jakieś 10 - 20 % sprzedaży 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@kostas11 @mdrogeria  Coś w tym jest, zaglądam dziś z ciekawości na sklepie w te Allegrowe wyniki w "moja sprzedaż" i w porównaniu do zeszłego tygodnia:

  • wartość sprzedaży: -67,39%
  • ilość zamówień: -54,17%
  • odsłony: -27,61%

W ogóle ten styczeń lipnie wyszedł. Ciekawe co tym razem namieszali. Pewnie w OSA zamówienia "magicznie" poszybowały w górę. 🙂 chyba trzeba szybko wyrównać słupki za nałożoną karę.

Dobrze, że stacjonarnie obroty rosną. Coraz większa kicha tutaj.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria U mnie od środy spadło...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

U mnie to nawet więcej poszło ale uwolniłem więcej przedmiotów w licytacji od 1 zł (jest ryzyko ,jest zabawa ) ale w mojej kategorii licytacja to norma.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Inpost oferuje 4 rodzaje wydruków: A4 (pdf), A6 (PDF) - i na tych numer telefonu jest ukrywany. ZPL i EPL - czyli dla drukarek termicznych - tutaj Inpost nie ukrywa numerów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MikroLITY drukarek termicznych - tutaj Inpost nie ukrywa numerów.

Mam drukarkę termiczną i mi ukrywa numer 😄

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@kostas11 Używam Baselinkera + integracja Inpost, ustawienie ZPL lub EPL - numer telefonu jest widoczny.

ZPL i EPL są to formaty przeznaczone dla drukarek termicznych i sporo firm z nich korzysta. Być może tak jest w przypadku Allegro.

oznacz moderatorów