anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka w terminie a urlop - wpływ na jakość sprzedaży

Idź do rozwiązania
IBDPolandMarkos
#8 Zapaleniec#

Witam,

interesuje mnie to, czy w przypadku gdy mam ustawiony urlop 31.12-8.01.21, a standardowy czas wysyłki ustawiony jest na 1 dzień to czy brak wysyłek zamówień z weekendu nie przełoży się negatywnie na jakość sprzedaży?

Czy warto wstawić masowo, wydłużony do 7 dni termin dostawy by potencjalnie nie stracić na jakości? 

Czy Allegro zajęło się już tą kwestią albo też czy nadal stanowi to problem i trzeba te terminy ręcznie zmienić?

3 ODPOWIEDZI 3

Odp.: Wysyłka w terminie a urlop - wpływ na jakość sprzedaży

Idź do rozwiązania
pinsplash
#21 Demiurg#

@IBDPolandMarkos Przełoży się ! Urlop wg Allegro to żadne usprawiedliwienie. Natychmiast wydłuż czas wysyłki.

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
mwmonety
#19 Nestor#

@IBDPolandMarkos Pamiętaj że w czasie urlopu musisz odpowiadać na wszystkie pytania klientów nawet na te które nie są pytaniami oraz odpowiadać w dyskusjach bo ci mogą konto zablokować.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
la_nika
Moderator
Moderator

@IBDPolandMarkos aby urlop nie wpłynął negatywnie na jakość Twojej sprzedaży powinieneś zgodnie z radą @pinsplash  wydłużyć czas wysyłki. Innym rozwiązaniem, aby zachować poziom jakości sprzedaży, popularność ofert, ich numery i adresy www jest grupowe zakończenie wszystkich ofert, a po urlopie wznowienie ich. Możesz to zrobić w zakładce moje oferty. Tutaj znajdziesz instrukcję. Dzięki temu nie będziesz miał nowych zakupów, więc nowych dyskusji i pytań od Kupujących, gdyby jednak w tym czasie ktoś założył Ci dyskusję dotyczącą wcześniejszych transakcji, powinieneś się w niej wypowiedzieć.

Monika
   Moderator

Ładowanie...