anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Z czym mam połączyć przedmiot oryginalny i nie powtarzalny?

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Mam przedmioty których jestem producentem i na pewno nie będzie nic z czym mógłbym połączyć?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Numer oferty: 7415485729

6095852565504

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Dareltek, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. 🙂 Z naszej perspektywy dane w ofercie i podpiętym do niej produkcie są identyczne, w obu jest EAN 6095852565504, inne parametry także się pokrywają.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Ręce i nogi opadają, delikatnie mówiąc. To ten niesprawny system powiązał EAN z innym produktem. Chcę odzyskać EAN. Proszę to naprawić i powiązać ten EAN z amperomierzem 100A.

oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Dostałem niedziałający link ale jak widzę nie dostałem żadnej odpowiedzi. Takich kwiatków jest bardzo dużo z waszej winy. Ciekawe jak to wszystko zostanie potraktowane od 1 sierpnia. System jest do bani, przez was już otrzymałem "nie polecam" i pewnie nie raz dostanę tą ocenę bo podłączać opisy z nieprawidłową ilością a żeby było śmieszniej to nie da się tego usunąć.

oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Halo! jest tu ktoś. Nie można nic z tym g. zrobić. Nowe EANy podłącza system do innych ofert, nie ma nad tym żadnej kontroli. Nie mogę poprawić ofert z waszej winy. Burdel w tytułach ofert spowodował spadek sprzedaży, czy jesteście wziąć za to odpowiedzialność.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Dareltek Czy możesz wskazać oferty, o które dokładnie chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Proszę bardzo:

https://allegro.pl/oferta/bateria-cr2032-5szt-9737042092

Nie mogę połączyć z katalogiem bo system podaje nieprawidłowy EAN i nie chodzi o błąd w cyferkach. 

oznacz moderatorów