anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Z czym mam połączyć przedmiot oryginalny i nie powtarzalny?

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Mam przedmioty których jestem producentem i na pewno nie będzie nic z czym mógłbym połączyć?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dareltek Cześć. 🙂 Jeśli jesteś producentem tego towaru, numery GTIN (kody EAN) możesz pozyskać bezpośrednio na polskiej stronie organizacji GS1: https://gs1pl.org/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Nadal nie otrzymałem odpowiedzi, czyżby moderatorzy nie wiedzieli jak to działa!?

Kod EAN w niczym tu nie pomoże, nadal nie będę miał z czym połączyć mojego produktu!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dareltek Jeśli będziesz miał kod EAN, będziesz mógł stworzyć nowy produkt. Zapoznaj się proszę z tym artykułem: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-skatalogowac-swoja-oferte-VEWrZz6n4sv 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Artykuł jest jak połączyć a nie jak stworzyć nowy!

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Dareltek podczas wystawiania podać np. kod EAN13, nazwę lub jak już masz wystawiony w zakładce Mój asortyment wybrać Połącz z katalogiem

Ewentualnie jak są jakieś błędy w katalogu możesz zgłosić błąd wybierając Zgłoś błąd w Katalogu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dareltek Nowy produkt tworzysz podczas wystawiania nowej oferty przez formularz.

W wyżej przywołanym przeze mnie artykule jest informacja o tym, że nowy produkt zostanie stworzony na podstawie informacji, które załączysz podczas wystawiania oferty. Musisz uzupełnisz w ofercie Parametry podstawowe produktu oraz dodać zdjęcie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Dareltek przy wystawianiu utworzysz oryginalny i nie powtarzalny produkt i już ktoś inny w przyszłości przy wystawianiu będzie mógł z  tego skorzystać.

Taki żywot pionierów 😃

oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Niestety ale nie działa. W sierpniu będzie duży problem, boję się czy przetrwam ten bałagan. 

Przykład:

Mam w ofercie bocznik https://allegro.pl/oferta/bocznik-150a-60mv-0-5-7417709637

I nie mogę połączyć z katalogiem bo system podaje "Oferta 7417709637 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu."

Nie mogę sprawdzić gdzie jest ten drugi EAN ani nie mam możliwości połączyć z produktem bo nic nie pokazuje. 100% to nawet diament nie jest tak czysty, kto to wymyślił? Powinien się leczyć.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dareltek Kod EAN 5904257853615 podany w ofercie jest przypisany do produktu "Bocznik pomiarowy 150A 60mV", który znajduje się w kategorii "Firma i usługi -> Przemysł -> Fotowoltaika -> Alternatywne źródła energii". 

Przez to, że swój produkt wystawiasz w innej kategorii, nie możesz połączyć swojej oferty z produktem. Jeśli uważasz, że kategoria produktu jest nieprawidłowa, możesz zgłosić błąd w produkcie za pomocą formularza (przycisk "zgłoś błąd" widoczny na karcie produktu), sugerując tam odpowiednią kategorię.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Nie sprzedaję tam niczego, mam tylko amperomierze i boczniki do nich. Nie mogę połączyć ofert bo albo jest EAN wykorzystany gdzie indziej. To się źle skończy. Mam rozumieć że od 1 sierpnia mam zwijać interes?

oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Co mam zrobić z asortymentem który musi mieć wpisany EAN ale już jest wystawiony w innych miejscach? Dodam że można wystawić w różnych pasujących miejscach. Mam wstawić swój EAN, przecież jest to bez sensu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dareltek Jeśli jesteś producentem danego produktu, powinieneś połączyć ofertę z produktem w Katalogu, który sam stworzysz. Kod EAN może wydać organizacja GS1. Wszystkie informacje o procesie rejestracji, kosztach za poszczególne pakiety i aktywacji kodów EAN (GTIN) znajdziesz na stronie organizacji GS1 Polska. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej.

Jeśli nie jesteś producentem, to skontaktuj się z nim i poproś o udostępnienie kodu EAN, który będziesz mógł wykorzystać. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Chyba się nie zrozumieliśmy. Niestety system jest pełen dziur a od sierpnia chcecie 100%. Nie jesteś mi w stanie w żaden sposób pomóc bo musisz "robić dobrą minę do złej gry".

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dareltek Bardzo chcę Ci pomóc i jeśli nie to miałeś na myśli, to będę bardzo wdzięczna, jeśli wyjaśnisz mi dokładniej, na czym polega Twoje pytanie. 🙂 Mogę skonsultować je z zespołem produktyzacji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

audiomuzofan
#2 Obserwator#

Szanowana Pani moderatorko.
Posiadam tysiące płyt CD i tzw. winyli. Setki z nich, szczególnie te z lat przed 1980-90 r., ale współcześnie wydawane przez rozgłośnie radiowe, czy wykonawców NIE POSIADA ŻADNEGO NUMERU, tym bardziej EAN, pod który można przypisać daną płytę.
Zejdźmy więc na ziemię...
Proszę odpowiedzieć, jaki kod EAN mam użyć do takich wydawnictw?
Z prawie dwustu obecnie wystawionych 66 z nich nie posiada nr EAN bo takowego nie ma! 
Pytanie jak wyżej.
Czy wy tam w Allegro oderwani od ziemskich realiów macie pojęcie o jakiej skali produktów mówimy, które NIE POSIADAJĄ nr EAN?! 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście nic nie za darmo!😥

oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem EANy i próbuję zrobić porządek we własnych oryginalnych ofertach. I nic z tego, zmieniam na nowy EAN ale wasz **piiip**ny system i tak podłącza stary nieprawidłowy przedmiot. To się nie uda i źle się skończy!

oznacz moderatorów

Dareltek
#9 Pomysłodawca#

Wystawienie od nowa też nic nie daje!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Dareltek, możesz podać przykład takiej sytuacji? Przydatny będzie EAN oraz numer oferty. Zweryfikuję to.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów