anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane środki PayU

allesweetdreams
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, bardzo proszę o rozjaśnieniu mojej sytuacji odnośnie zablokowania moich środków . Jestem starszą kobietą ,jestem emerytką i ta sytuacja jest bardzo stresująca i  naraża mnie na pogorszenia mojego zdrowia. Codziennie musze używać leki bo żyć w takiej presji nie mam już sil . Trzy tygodni temu 17 wrz.  PayU zablokował wypłatę. W celu weryfikacji trzeba było wysłać skan jednego dokumentu, okazało się jednego nie wystarczy. Wysłałam cztery. Allegro promuje weryfikacje w 2-3 dni, ale to jest kłamstwo. Wysłałam kilkanaście zgłoszeń do Allegro i do PayU... zero zaangażowania. Dokładnie [edycja] nie odpowiada na zapytania, dla czego Allegro nie ma wpływu na tego człowieka [edycja], który ukradł moi środki. Weryfikacja odbywa się zgodnie z ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. To znaczy ze jestem podejrzana ? Do 14 dnia musze rozliczyć się z Allegro  6246,36 zł., a zablokowane mam 8829,94 zł.. Ja nie posiadam tej kwoty, i co dalej  Allegro zablokuje mi konto z powodu "brak opłaty"? Najważniejsze pytanie brzmi tak: czy Allegro zgodnie z PRAWEM może pobierać opłaty ( to znaczy współpracować) od osoby podejrzanej w popełnieniu przestępstw ?  Art.18. Kodeks Karny, (współsprawstwo). @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

chmielna12
#11 Animator#

Dość często się zdarza, że tak długo to trwa i są schody. U mnie był problem na lini Allegro Przelewy24 gdzie Allegro nie przesłało wszystkich dokumentów do Przelewy24 i weryfikacja miała status w trakcie. Proponuję skontaktować się bezpośrednio z PayU i dowiedzieć się w czym problem > u mnie pomógł kontakt bezpośredni.

oznacz moderatorów

allesweetdreams
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc. Kontakt bezpośredni nie działa. PayU nie tłumaczy na czym polega problem. Jesteśmy po prostu złe traktowani. A problem tworzy PayU. Jestem ciekawa kto na to pozwala?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @allesweetdreams. Przykro mi, że znalazłaś się w takiej sytuacji. 

Sprawa jest rozwiązywana w prywatnej korespondencji mailowej, o numerze 44968116. Tylko w ten sposób możemy wyjaśnić kwestię weryfikacji, ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie Twoich danych. Poprosiłam doradcę o pilny kontakt w tej samej korespondencji mailowej.  

Proszę, abyś nie udostępniała na forum danych innych osób, które nie wyraziły na to zgody. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

allesweetdreams
#7 Wielbiciel#

07.10.2024 wysłałam kolejne zapytanie w prywatnej korespondencji mailowej, o numerze 44968116 do doradcę Allegro, do doradcę PayU. Zero odpowiedzi. To nie może trwać wiecznie. Ktoś musi zareagować na problem, który tworzy PayU. Wspominałam wcześniej o tym, ze boje się blokady konta za brakiem rozliczenia z Allegro

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@allesweetdreams, rozumiem, że to dla Ciebie ważny temat. Poprosiłam o szybką weryfikację i wiadomość w zgłoszeniu 44968116. Proszę jeszcze o cierpliwość. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

allesweetdreams
#7 Wielbiciel#

Kilka razy prosiłam o podaniu terminu zakończenia weryfikacji. Zero odpowiedzi, zero informacji. Kto to zorganizował ? 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@allesweetdreams, nie jestem w stanie wskazać konkretnego terminu sfinalizowania tej sprawy. Zapewniam Cię, że nam również zależy na szybkim rozwiązaniu. Nie mamy jednak wpływu na szybkość weryfikacji przez operatora. Poprosiłam już o pilne zajęcie się Twoją sprawą.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

allesweetdreams
#7 Wielbiciel#

Otrzymałam odpowiedz od PayU Poland: "przepraszamy za długi czas oczekiwania. Sprawa jest w trakcie konsultacji. "  Kolejne zapytanie: JAKA KONSULTACJA ???  Ja nie złożyłam wniosek o udzieleniu kredytu czy pożyczki. Ja tylko proszę o wypłacie moich pieniędzy. Konsultują się wypłacić czy nie ???

 

 

oznacz moderatorów