anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konta firmowe i prywatne

zoltym
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Kilka tygodni temu nasze konta firmowe zostały zablokowane ze względu na spadek wskaźnika jakościowego na "wymaga poprawy". W wiadomościach wymienianych z allegro jako warunek odblokowania zostało wskazane wyjaśnienie dyskusji z kupującymi oraz osiągnięcie wskaźnika jakościowego na "neutralny".

Zaległe dyskusje zostały rozwiązane ok 2 tygodnie temu, a poziom jakości osiągnięty w ten poniedziałek (4dni temu). Niezwłocznie zgłosiliśmy ten fakt w korespondencji. 

Jedno z kont zostało odblokowane, a pozostałe nie.

Na odpowiedzi ze strony allegro w wątku 42978582 czekamy po 2, 3 dni.

Dziś jako kolejny nowy warunek do odblokowania naszego głównego konta firmowego zostało wskazane odblokowanie w pierwszej kolejności kont prywatnych, które w między czasie zostały zablokowane przez "powiązanie" z kontami spółki zoo, w której pracujemy (której to konta zostały zablokowane).

Sytuacja to błędne koło, bo w wątku dotyczącym odblokowania kont prywatnych jako warunek jest odblokowanie konta firmowego.

Odpowiedzi ze strony allegro są lakoniczne, niekonkretne - nie dążą w żaden sposób do rozwiązania poważnego dla nas problemu braku sprzedaży i upadku kont do zera.

Wątki korespondencji nr: 42978582, 42869602

Bardzo proszę o pomoc tutaj, gdyż nie znajduję już innych możliwości.

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zoltym Przykro mi, ale nie mam możliwości udzielenia Ci pomocy w kwestii blokady konta. Jedyną opcją jest kontynuowanie korespondencji z naszym Działem Bezpieczeństwa. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Moderacja ma zakaz pomocy, wypowiadania się, tylko dział bezpieki.

oznacz moderatorów