anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zablokowane konto allegro

VEARS
#7 Wielbiciel#

Niedawno wróćila z zagranicy, uzyskałam w PL  dofinansowanie z UP, wynajełam lokal i rozpoczęlam dzialalnośc gospodarczą na allegro. Szło całkiem fajnie. Dziś po obudzeniu patrzę na maila i mam komunikat: 

"informujemy, że zawiesiliśmy Twoje konto w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro."

Konto zablokowane , aukcje usunięte. Jestem w szoku bo zupełnie nie rozumiem o co chodzi.  

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

pinsplash
#21 Demiurg#

@VEARS Niestety, tutaj nikt Ci nie pomoże - tylko korespondencja z działem bezpieczeństwa.... sprawdź rodzinę, kolegów - czy czegoś nie "mieszali" w przeszłości? Ktoś korzystał z tego samego numeru IP?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

VEARS
#7 Wielbiciel#

nie wiem, jestem w szoku totalnym. Firmę nową otworzyłam w połowie marca,  nakupiłam duzo towaru, wynajem lokal po jakiejś innej firmie na magazyn -  z dostępem do Internetu . Poświeciłam setki godzin aby stworzyć aukcje i wszystko. Cześć aukcji wczytywałam z szablonów oraz korzystałam z archiwów, ale to chyba legalne skoro jest taka opcja na allegro. Zupełnie nie rozumiem. Mam silny stres bo większość oszczędności zainwestowałam w towar..:(  a co ma numer IP do nowej działalnosci gospodarczej??

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@VEARS 

Niestety może mieć. Jeżeli poprzednia firma jest winna pieniądze Allegro a Ty używasz tego samego neta to oni mają takie dziwne zasady. Wiążą tamte konta z Twoim i ban 🙂

oznacz moderatorów

VEARS
#7 Wielbiciel#

jesli tak jest - nie rozumiem, co maja dlugi innej firmy do mnie?? 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@VEARS 

Uwierz nam. My też!!!

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To zapewne zasługa poprzedników tego lokalu i smrodu jaki po sobie zostawili ,a allegro jest wrażliwe i od razu widzi że biorąc po kimś schedę musisz po nim posprzątać . Pisz z Działem bezpieczeństwa ,tylko z nimi możesz wypracować rozwiązanie.

oznacz moderatorów

VEARS
#7 Wielbiciel#

pisze ale zero odzewu, jestem totalnie załamana bo faktury do opłacenia, zusy itd

oznacz moderatorów

VEARS
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

konto zostało zawieszone z powodu sankcji nałożonych na powiązane konto....

nie rozumiem

oznacz moderatorów

VEARS
#7 Wielbiciel#

Są tu jacyś admini???

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@VEARS Niestety ale admini tu nie pomogą - jedynie rozmowa z działem bezpieczeństwa ale z nimi ciężko coś ugrać.
Przykra sprawa 😕

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VEARS Jesteśmy, jesteśmy ale tak już poinformowali Cię inni użytkownicy, jedyną drogą na odblokowanie konta jest korespondencja z działem bezpieczeństwa. Niestety nie będziemy tutaj więcej pomóc w sprawie blokady. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

VEARS
#7 Wielbiciel#

Z korespondencji z dzialem bepieczenstwa wyniklo ze powodem jest powiązanie mojego konta firmowego z zablokowanym kontem innej firmy.

"sprawy na koncie ..... jeszcze nie zostały wyjaśnione. Może Pani poprosić właściciela konta o maila do Pani, jak tylko uda mu się wyjaśnić sprawy na swoim koncie albo może Pani napisać do nas ponownie za jakiś czas, wtedy sprawdzimy czy ograniczenia na koncie powiązanym zostały wyjaśnione. "

Po nicku allegro znalazłam te firmę i kontakt. Firma ta wcześniej wynajmowała lokal w tym samym budynku i pewnie uzywala tego samego WIFI. Poprosiłam o wyjaśnienie sytuacji.  Mam nadzieję ze to pomoże. Co oznacza pojecie " sprawy na koncie nie zostały wyjasnione" , w "slowniki allegro"??

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@VEARS z reguły to nieopłacone zobowiązania wobec allegro, czasem również wobec kupujacych...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

VEARS
#7 Wielbiciel#

czekam i czekam i nic tej sprawie sie nie dzieje 

oznacz moderatorów

VEARS
#7 Wielbiciel#

nic nie rozumiem. uzytkownik z którym powiązano moje konto napisał mi ze wyjasnil sprawe i opłacił zalegle rachunki. A ja wciaz mam zablokowane konto z tytulu  "Sankcja nie została wyjaśniona. Nie mogę udzielić informacji odnośnie szczegółów z uwagi na ochronę danych. Niezbędny będzie kontakt bezpośrednio z poziomu wskazanego konta.". Czy moze mi ktos to wyjaśnić??

oznacz moderatorów