anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

NVS_PL
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! 

 Jestem nowym sprzedającym. Zarejestrowałem konto firmowe na sp z o.o. Po wystawieniu ofert. Dostałem blokady konta. Później otrzymałem maila od Działu Bezpieczeństwa ze jest niezbędna dodatkowa weryfikacja tożsamości. Wysłałem zdjęcia dowodu oraz selfie z dowodem. Oraz wyjaśnienia że chcę spróbować sprzedaż w modelu dropshippingowym. A po analizy rynku już robić zakupy na stan.  Po czym otrzymałem odpowiedź że jest zablokowany i decyzja jest ostateczna.
Zlozyłem reklamacją do której dołaczył umowę z dostawcą. Otrzymałem podobna odpowiedź  . I cytuję - ""Chciałbym zaznaczyć, że prowadzenie sprzedaży w oparciu o model dropshippingowy nie jest na Allegro niedozwolone, jednak ze względu na brak realnej kontroli nad realizacją tego typu zamówień zmuszeni jesteśmy wnikliwie weryfikować możliwość bezproblemowej finalizacji wszystkich tego typu transakcji. ""
 Moje pytanie brzmi - czy był ktoś w podobnej sytuacji i w jaki sposób można to uregulować 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@NVS_PL zakup towar i pierw sprzedaj kilka sztuk z magazynu, potem działaj na wysyłce z hurtowni 🙂 chuchają na zimne co by nie być w plecy jak byś się zawinął, jak Ci nie odblokują poszukaj innego portalu jest kilka i nowe powstały fajnie się rozwijają a od przyszłego roku wchodzi kolejny duży gracz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@NVS_PL smartfon, czy google translator? Rozumiem o co chodzi ale to nie jest pisane po polsku....

Same podejrzenia to za mało - coś jeszcze Ci napisali?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

NVS_PL
#7 Wielbiciel#

Przepraszam za złą pisownię

Dzień dobry,

Przykro mi, decyzja w sprawie konta została już podjęta. Opisany przez Pana model biznesowy (testowanie sprzedaży) przy jednocześnym braku dokumentów potwierdzających, że transakcje będą bezproblemowo finalizowane jest zbyt ryzykowny, abyśmy mogli wyrazić zgodę na wznowienie sprzedaży.

Pozdrawiam
//Anna

Następnie wysłałem umowę z dostawcą. I dostałem tę odpowiedź -

Dzień dobry,

Proces weryfikacji Państwa konta został zakończony.

Pozdrawiam
//Anna

 

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@NVS_PL Spytaj się czy możesz założyć nowe konto ( musisz mieć pozwolenie) i powiedz że będziesz sprzedawał TYLKO rzeczy z magazynu ( miej faktury zakupu). Idź nawet z bardzo niską marżą aby wyrobić sobie "historię"..... ( jeśli się zgodzą )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@pinsplash  @NVS_PL

Nie zgodzą się. Zakładanie nowego konta nic nie da. Wystarczy skorzystanie z tej samej sieci Wi-Fi, nie wspominając o komputerze, czy danych, aby kolejne konto zostało zablokowane: "podejrzenie o współpracę z osobą posiadającą zablokowane konto".

Potwierdzone już tu niejednokrotnie.

oznacz moderatorów

NVS_PL
#7 Wielbiciel#

Właśnie napisały mi że najpierw muszę uregulować problemy z obecnym konto

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@NVS_PL pozostaje Ci zakupić towar i przedstawić im zdjęcia że posiadasz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

NVS_PL
#7 Wielbiciel#

Napisałem do nich. Zadnej odpowiedzi, poprostu ignorują  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów