anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane wypłaty z powodu innego konta?

natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

Dzien dobry. Kiedys uzywalem 2 kont do sprzedawania na allegro, konta NIE BYŁY powiązane. Na drugim koncie przestałem sprzedawać ponad rok temu. Na pierwszym koncie wlasnie mi allegro zablokowało możliwość wyplat pieniędzy, bo na (sic!) drugim koncie nie potwierdziłem rachunku bankowego. Moje pytanie brzmi:
- jakim cudem musze ponownie weryfikować konto bankowe na drugim koncie, skoro kiedys z niego sprzedawąłem (wiec konto było zweryfikowane). Teraz musze czekac kilka dni na wyplate z konta pierwszego, az panstwo laskawie "zweryfuikujecie" konto bankowe na koncie allegro ktore od roku nie jest uzywane.
- jakim cudem w ogole blokujecie wypłaty na koncie 1 skoro "problem" potwierdzenia konta dotyczy konta-allegro nr  2??? 

2024-03-11_184855.png

2024-03-11_185152.png

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Oczkujesz odpowiedzi?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@natalia_z_wasem Jeśli używałeś obu kont, to są to konta powiązane i takie sprawy wyjaśnisz wyłącznie mejlowo: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

jesli mnie Allegro pytało czy je powiązać a ja odpowiedziałem wtedy ze NIE - to NIE SĄ powiązane konta (albo moze posługujemy sie różnymi odmianami języka polskiego)?

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

konta są powiązane jeśli należą do jednej osoby, rodziny, adresu, nawet cząstek IP.

mówisz o innym typie powiażań. Nie osobowych, a funkcjonalnych w Allegro

oznacz moderatorów

natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

świetnie. to skoro to samo konto bankowe mam potwierdzone na koncie A po to po co mam to samo konto weryfikować na koncie B ???

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Monika__L To że ich nie powiązałeś w jedno zarządzanie nie oznacza że Allegro ich nie powiązało, wystarczy że dla obu kont używasz jednego adresu.

oznacz moderatorów

natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

to po co mnie allegro pytało swego czasu - czy je powiąząc ?

i czemu kaze mi potwierdzac konto bankowe na koncie B skoro to samo konto JEST potiwerdzone na koncie A ?

oznacz moderatorów