anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zadowolenie kupujących

wiki0441
#13 Ambasador#

Czy to nie przesada? Mam 230 ocen, z czego 2x4 gwiazdki, reszta 5 gwiazdek. I mam za niską średnią do SS. Przecież czasem ludzie wystawiający gwiazdki wystawiają 4, bo uważają że to również dobra ocena. Głupio pisać do klienta o poprawę dobrej oceny...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Masz racje ,prosić o zmianę oceny klienta jest nie tylko głupie ale i ryzykowne . Raz kiedyś poprosiłem to tylko tego żałowałem bo zmienił na jeszcze gorszą. SS to tylko znaczek ,po czasie wróci.

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Może i masz rację, że to tylko znaczek. Coraz mniej mi na nim zależy. Korzyści jakie z niego płyną są w ogóle nie adekwatne do wymagań... Gdyby chociaż oferty ze znaczkiem SS wyżej się pokazywały, byłoby to logiczne i sensowne.

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Idąc tropem z poniższego zdjęcia, wychodzi mi średnia 4,995. Czy ktoś może to sprawdzić?

228 ocen x 5 (średnia dwóch 5gwiazdkowych ocen)= 1140
2 oceny x 4,5 (średnia ocen 4gwiazdki i 5 gwiazdek)=9
1140+9=1149

1149/230=4,995,
a na allegro mam 4,938. Skąd ta różnica? 

wiki0441_0-1680690290975.png

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Masz na koncie 2 oceny wystawione dzisiaj. Jedna już po aktualizacji danych kwalifikacyjnych. Dane zostały przeliczone rano i dotyczą 229 ocen wystawionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.  Najprawdopodobniej stąd wynikają rozbieżności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Niestety nie, bo wzięłam to pod uwagę i policzyłam średnią bez tych dzisiejszych ocen. Średnia się nie zmienia

oznacz moderatorów

-Butik-Julisia-
#10 Popularyzator#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zgłoś-swój-pomysł/naprawa-reorganizacja-systemu-komentarzy/idi-p/3...

 

nic dodać niż ująć - mały sprzedawca jak nawet będzie stawał ma rzęsach - może liczyć tylko na szczeście ,że nie dostanie od kogoś "dobrej" oceny 🙂

Bo jak dostanie to leci na pysk

oznacz moderatorów