anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamykanie i wznawianie aukcji

konto zamknięte
Nie dotyczy

Witam, od kilku dni wszystkie nasze aukcje są zakańczane a po chwili wznawiane, przychodzą nam cały czas maile z informacją o aukcjach, czy może ktoś na to spojrzeć? Używamy własnego systemu integracji, od nas nie wychodzą żadne operacje odnośnie aukcji, wygląda na to że jest to spoza naszego systemu.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@reaktor-stanley dopytuję o te aplikacje, ale sprawdziłam, że oferta, którą podałeś 11689131082 w czasie trwania oferty ma zaznaczone "wznawianie do wyczerpania przedmiotów". Czy możliwe, że sprzedałeś mniej, niż deklarowana ilość przedmiotów i to powoduje wznowienie oferty? Spróbuj proszę edytować czas trwania tej oferty. 

@DarkStoorM bardzo dziękuję za Twoje zaangażowanie i wsparcie w wyjaśnianiu tych problemów 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@reaktor-stanley i już mam odpowiedź na temat aplikacji. Ostatnie wznowienie oferty (2022-06-07 14:22:14) nastąpiło z poziomu aplikacji IAI. Podaję 4 pierwsze i 4 ostatnie znaki Client ID aplikacji: 6ea6{****}c26c. Znajdziesz tę aplikację w zakładce Powiązane aplikacje.

 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@reaktor-stanley Czyli jest to IdoSell. Sprawdzam ich automatyczne wznawianie ofert  i według tego co piszą, nie powinno się tak dziać dopóki stan na magazynie nie będzie zaktualizowany. Przynajmniej tak to rozumiem.

Chyba, że chodzi dokładnie o wznawianie ze stałą ilością:

 

  • Wznawianie ze stałą ilością

Jeżeli chcesz automatycznie wystawiać za każdym razem tą samą ilość towaru bez względu na to, czy towar jest na magazynie, możesz ustawić wystawianie ze stałą ilością. Towary sprowadzisz na magazyn dopiero po wpłynięciu zamówienia.

oznacz moderatorów

reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

sklep ogarnia nam firma zewnętrzna, allegro zajmuję się ja. Rozmawiałem z ludźmi zajmującymi się obsługą sklepu i zapewniali mnie, że idosell będzie tylko zamykał oferty kiedy  stany magazynowe będą równe zeru. Jeśli chodzi o wznawianie ofert, miały być wznawiane ręcznie. 

@la_nika , @DarkStoorM dziękuję Wam, za pomoc - raz, że nareszcie będę mógł spać spokojnie i nie myśleć czy ktoś znów nie kliknie czegoś co zamykałem, a dwa będę miał mocne argumenty w rozmowie i "podziękowaniach" z firmą zewnętrzną zajmującą się sklepem 🙂

 

oznacz moderatorów