anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zasady zwrotu prowizji

Qwin_sklep
#12 Orędownik#

Chciałbym zapytać, dlaczego decyzja o przyznaniu rabatu zależy od kupującego, skoro wszystkie szczegóły transakcji są jasno przedstawione? Z systemu wynika, że zwrot środków został zlecony i klient otrzymał pieniądze. Mam wrażenie, że Państwa polityka dotycząca zwrotów transakcyjnych może celowo utrudniać sprzedawcom odzyskanie rabatu. Biorąc pod uwagę ilość dostępnych danych na temat transakcji oraz nas jako sprzedawców, proces ten nie powinien wyglądać w ten sposób.

Odrzucacie wniosek, muszę się od niego odwołać ale tylko tyle, nie wysyłam żadnych dodatkowych informacji i po odwołaniu nagle przyjmujecie taki wniosek. Gdzie tu sens?   @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Qwin_sklep Proszę, zapytaj o to drogą mailową w sprawie numer 44014033. Tam będą mogli udzielić Ci odpowiedzi doradcy odpowiedzialni za ten obszar. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Qwin_sklep
#12 Orędownik#

@w_kiwi a czy jest szansa, że tu udzielisz odpowiedzi? To jest ogólne pytanie, interesuje mnie i zapewne nie tylko mnie, dlaczego zwroty prowizji są w ten sposób przez was realizowane. Powtórzę się - przy odwoływaniu się od decyzji nie muszę wysyłać do was żadnych nowych informacji a jednak już możecie oddać rabat transakcyjny. Więc proszę odpowiedz na moje pytanie czy o zwrocie lub jego braku decyduje klient, który nie kliknie potwierdzenia zwrotu. 

Jeśli tak jest to pytam dlaczego? Macie wszystkie informacje niezbędne do zaakceptowania zwrotu prowizji a jednak utrudniacie to nam. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Qwin_sklep Tak, jak napisałam wyżej. Nie jesteśmy wyspecjalizowane w tym obszarze, dlatego nie mam możliwości przekazania Ci szczegółów działania tego mechanizmu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów