anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawiesone Allegro konto

Maxxxwatch
#7 Wielbiciel#

Dobry dzień
Z góry piszę, że jestem z Czech, więc przepraszam za zły język polski.
Od maja 2023 prowadzę sprzedaż na Allegro pod nazwą MaxxxWatch.
Moja ocena to 100% i nie mam żadnych długów wobec Allegro.
Wczoraj zdarzyła się sytuacja, że ​​Allegro zablokowało moje konto z powodu:

przeszkadzamy, że zawiesiliśmy Twoje konto z vagnogo naruszenie art. 2.10 Regulaminu Allegro. Nasza weryfikacja wykazała, że ​​inna osoba sprzedała lub kupiła z konta inną osobę, bądź też nie korzystała ona z Allegro.

Wszystkie wystawione przedmioty na Twoim końcu zostały automatycznie usunięte, a obecnie oferty kupna na przedmioty innych Użyżów są anulowane.

Ale nikt inny nic nie robi z moim kontem i nie mam żadnego innego konta zarejestrowanego na allegra.
Allegro ciągle łączy mnie z jakimiś innymi kontami, do których nie wiem do kogo należą.

Co mam zrobić?
Przecież Allegro nie może tak po prostu zablokować konta bez powodu, jeśli nic nie zrobiliśmy.

Dziękuję za radę i odpowiedź

Pozdrawiam, Tomasz

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   Może warto było by pomóc sąsiadowi z za południowej granicy?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A tylko Ty korzystasz z tego konta? odblokuje Ci konto tylko dział bezpieczeństwa: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Maxxxwatch sprawę blokady swojego konta możesz wyjaśnić wyłącznie z działem bezpieczeństwa transakcji przez ten formularz kontaktowy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Maxxxwatch
#7 Wielbiciel#

Dobry dzień
Tak, wiem to...
Ale ciągle mi mówią, że mam coś wspólnego z jakimiś kontami na Allegro, o których w ogóle nie wiem.
Mamy biuro w budynku, w którym znajduje się kilka innych sklepów (około 60)
Nie wiem, czy to problem, że mamy wspólną sieć, ale jeśli nie wiem, kto jest właścicielem tych kont allegro, to nie mam jak się z nim skontaktować

oznacz moderatorów