anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestawy ubrań

Sofiana
#8 Zapaleniec#

Witam. Wczoraj wystawiłam na sprzedaż zestawy ubrań do sesji zdjęciowej, dotyczy dwóch koszulek dla taty i mamy oraz body dla dziecka, z powodu braku możliwości wyboru rozmiaru na Allegro, dodałam jedną aukcję z prośbą podania wybranych rozmiarów w uwagach do zakupu, dziś oferty zostały usunięte bo nie wolno prosić o podanie rozmiarów, no a jak w końcu ja mam sprzedać te komplety?! 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Sofiana Wskaż proszę numer oferty, o którą chodzi i doprecyzuj co masz na myśli przez brak możliwości wyboru rozmiaru? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Sofiana
#8 Zapaleniec#

Numer oferty 14552718427

Sprzedaję zestaw koszulek dla mamy taty i dziecka, oczywiście że nie mam możliwości dodać wszystkie możliwe warianty, aby była taka możliwość żeby klienci mogli wybrać na przykład koszulka damska S, koszulka męska L, body dziecięce 68

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sofiana W tej sytuacji najlepiej będzie, jeśli wystawisz każdą z koszulek - dla dziecka, mamy i taty - w osobnej ofercie, a następnie połączysz je w zestawy. Tutaj sprawdzisz jak tworzyć zestawy

To rozwiązanie pomoże uniknąć problemów z naruszeniem naszych zasad. Jednocześnie klienci będą mogli kupić również każdą z koszulek osobno.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sofiana
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/listing?string=Zestaw%20koszulek%20%C5%9Bwi%C4%85tecznych&strategy=NO_FALLBACK

Proszę sprawdzić ile takich zestawów jest sprzedawane i nie naruszają regulaminu, są to najlepiej sprzedawane produkty na święta, na pojedyncze oferty klienci nawet nie zwracają uwagę, jak szukają zestaw do sesji, nie będą w wyszukiwarce wpisywać koszulka dla mamy, koszulka dla taty, tylko zestaw dla rodziny 🤷🏼‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sofiana Jeśli nie chcesz skorzystać z zaproponowanego rozwiązania, musisz określić jeden rozmiar w ofercie i nie informować o możliwości jego wyboru.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów