anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana boxa allegro one po zakupie

mikeza
#20 Guru#

Klient wybrał przy zakupie błędny box, poprosił mnie o zmianę i wysyłkę do właściwego. Niestety przy próbie generowania listu przewozowego nie da się zmienić boxa, po wejściu w przycisk zmień punkt odbioru pokazuje się lista najbliższych boxów, ale nie można żadnego wybrać, tylko go podświetlić. Wydaje mi się, że wcześniej było to możliwe. Czy to jakiś chwilowy problem ?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza wyczyść ciasteczka, sprawdź na innej przeglądarce podeślij zrzut ekranu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kostas11 już to przerobiłem, ale nic się nie zmieniło. Może jutro się poprawi, bo wygląda to na jakiś techniczny problem, ale chyba po stronie allegro.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kostas11 ogólnie mam wrażenie, że ten przycisk zmień punkt nadania nie działa. Testowałem go jeszcze w przypadku DPD i poczty, nie da się zmienić punktu, przycisk jest nieaktywny. Zmiana przeglądarki, czyszczenie ciasteczek, czy zmiana komputera nic nie daje.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Proszę, dodaj zrzuty ekranu przedstawiające problem oraz numer zamówienia. Skonsultuję to z naszym Działem Technicznym. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@w_kiwi akurat to jest zamówienie

7d21e320-137c-11ef-81d0-998f93eb304d

 

ale testowałem z ciekawości inne i na każdym wygląda to podobnie, bez względu czy to One, czy DPD, czy poczta, po prostu przycisk zmień punkt odbioru powoduje wyświetlenie tych punktów na mapie i nic więcej, nie da się nic zmienić, jeśli klikam na inny punkt, to i tak na górze strony mam cały czas ten główny wybrany przy zamówieniu, podrzucam zrzut ekranu.

 

pomimo wyboru innego punktu, cały czas jest wybrany Armii Krajowej 50A, Grójec
Bez nazwy.jpg

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

to

spróbuj  zmienić adres przy przesyłce

Allegro miniKurier24 InPost

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Dziękuję. Już wyjaśniam z Działem Technicznym. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Do dalszej weryfikacji Dział Techniczny potrzebuje zrzutów ekranu kolejno wykonywanych kroków z trybu incognito. Proszę, dodaj je tutaj lub wyślij na adres spolecznosc@allegro.pl dodając w wiadomości link do bieżącego wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@w_kiwi na dzień dzisiejszy wszystko wróciło do normy, więc trudno mi powiedzieć gdzie leżał problem. Ja u siebie testowałem na 2 komputerach, telefonie i różnych przeglądarkach i 16-17.05 problem występował. Od wczoraj wszystko działa jak należy, chociaż u siebie nic kompletnie nie zmieniałem 🙂 temat można w takiej sytuacji uznać za rozwiązany.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Jasne, gdyby problem miał znowu miejsce, to poproszę o zrzuty. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów