anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana ilości znaków w tytule - co to oznacza?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KailaArt
#10 Popularyzator#

Witam, zauważyłem zmianę znaków na aż 75 z 45 w tytule.

Jak algorytm na to się zapatruje? Mamy "spamować" maksymalną ilością znaków, aby pokrewne słowa zostały użyte w aukcji? Aukcje z maksymalnym wykorzystaniem słów będą lepiej się wybijać?

Ps. natomiast starych aukcji pewnie nie da się zmienić, mimo że modyfikacja została teraz wprowadzona?

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36
Moliland
#9 Pomysłodawca#

Można by powiedzieć w końcu. Czasami chcę wyszukać czegoś konkretnego i wiem, że nie mogę się zanadto rozpisać, bo sprzedawcy mają BARDZO MOCNO ograniczoną ilość znaków w tytule. Te 75 znaków to i tak wg mnie za mało, ale może dobre i to teraz :). Wszędzie indziej jest tych znaków dużo więcej. I nie masz "spamować" słowami, które się nie tyczą twojego konkretnego przedmiotu, ale na pewno możesz znaleźć dla niego kilka innych istotnych szczegółów, które po prostu się nie zmieściły w 45 znakach, a zmieścić się nie mogły. 

No i właśnie powinna być wprowadzona akcja, w której można zmienić nazwy już istniejących z historią sprzedażową aukcji, może chociaż ograniczona czasowo?

oznacz moderatorów
KailaArt
#10 Popularyzator#

Dokładnie - jak są takie zmiany to powinna być chociaż chwilowa szansa na edytowanie nazw aukcji, czy to zostanie wprowadzone?

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@KailaArt świetne info! Przy edycji widzę, ze trwającą ofertę można zmienić. Oczywiście z ograniczeniem zapewne takim, że jak była oferta/sprzedaż, to nie.

Jest jeszcze lepsza informacja po tej zmianie - znaki specjalne poprawili. Użycie znaku "&" nie zjada już 4 czy 5 znaków, ale liczony jest jako jeden. Brawo Allegro!

P.S.
Do tej pory w tytule było 50 znaków.

oznacz moderatorów
KailaArt
#10 Popularyzator#

Skoro wprowadzona została modyfikacja, to aukcje powinny mieć możliwość zmienić  nazwy - nawet te co mają sprzedaż, na chwilowy okres.

oznacz moderatorów
Moliland
#9 Pomysłodawca#

To się spytajmy:

Czy będzie wprowadzona akcja zmiany tytułów w ofertach już wystawionych (które się chociaż jedne raz w historii sprzedały)? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Moliland na odpowiedź pewnie poczekamy, bo o tak istotnej zmianie, jak ilość znaków w tytule oferty, cisza jest w zakładkach "Dla sprzedających" czy też "Aktualności". 😎

W 2018, jak zmieniały się zasady tytułów ofert, wprowadzili taką możliwość - https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/do-konca-tygodnia-mozecie-zmieniac-tytuly-ofert-ze-sprzedaza-KM...

Tu, mamy przecież taką samą sytuację.

W pomocy dalej jest mowa o limicie 50 znaków: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/opis-oferty/jak-utworzyc-dobry-tytul-oferty-WEDKYqakaUB

Zaraz usłyszymy, że zmianę wprowadzono przez pomyłkę i przytną utworzone tytuły 75-znakowe do limitu 50. 😛

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Moliland jaką dokładnie akcję masz na myśli? Po stronie Allegro na pewno nie mamy tego w planach. Natomiast samą zmianę potwierdzam, w aktualnościach jest już także news na ten temat

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ to mała prośba, uprzątnijcie b...ałagan z zakładkami i zostawcie jedną z aktualnościami i ważnymi zmianami lub też dawajcie info na każdej ze stron. 😡

Bo ani tutaj https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/aktualnosci

Screenshot 2023-09-20 at 20-22-28 Aktualności dla sprzedających - Dla sprzedających - Allegro.pl.png

ani tutaj https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/aktualnosci nie ma stosownej informacji. 3 strony, gdzie umieszczane są istotne informacje, to lekka przesada...

Screenshot 2023-09-20 at 20-22-56 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 pracujemy nad tym, aby stworzyć dla Was jedno miejsce z najważniejszymi informacjami, ale prace nad tym jeszcze trwają. Natomiast w drugim przypadku to rzeczywiście nie działa tak jak powinno, więc wyjaśnię tę kwestię. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
KailaArt
#10 Popularyzator#

Czyli nie będzie czasowo ograniczonej możliwości zmian tytułów? To tak jakbyście wprowadzili nową dostawę, ale tylko do nowych aukcji. Jaki to ma sens?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KailaArt skonsultuję tę kwestię z zespołem i wrócę tutaj do Was z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
KailaArt
#10 Popularyzator#

Czekam na pozytywne rozpatrzenie. Chętnie zmienię tytuły na większą ilość, skoro została wprowadzona taka modyfikacja.

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Zmiana tytułu oferty z 50 na 75 znaków - chciało by się rzec "wreszcie!".

Niestety nie można zmienić tytułów tych ofert, w których jest już sprzedaż. Zestawienie "mój asortyment" pokazuje tylko sprzedaż z ostatnich 30 dni.

W jaki sposób zatem zidentyfikować te oferty, w których można dokonać edycji tytułu?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep nie mamy narzędzia, które wyszuka i zidentyfikuje takie oferty. Możesz edytować oferty, w których nie doszło do sprzedaży, więc to jedyny sposób na sprawdzenie gdzie możesz wprowadzić takie zmiany w swoich aktywnych ofertach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
KailaArt
#10 Popularyzator#

Sprawa miała byś skonsultowana podobno z zespołem na czasową możlwość edycji starych ofert... @HolaOla

Podałem już przykład. To tak jakbyście wprowadzili nową dostawę, ale tylko do nowych aukcji. Jaki to ma sens?

 

oznacz moderatorów
PixuShop
#8 Zapaleniec#

Jakieś informacje na temat zmiany tytułów już istniejących aukcji?

 

oznacz moderatorów
KailaArt
#10 Popularyzator#

 Czy udało się pozytywnie rozpatrzeć prośby użytkowników?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KailaArt niestety jeszcze nie mam decyzji, ale sprawdzamy jeszcze jakie rozwiązanie możemy Wam zaproponować, więc poproszę Was jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
KailaArt
#10 Popularyzator#

Ok, dzięki.

oznacz moderatorów