anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany od lipca

chmielna12
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

w związku z planowanymi zmianami odnośnie wymogu połączenia z katalogiem produktów czy będzie można sprzedawać od lipca na allegro książki bez isbn wydawane do lat 80? Winyle? 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

kostas11
#21 Demiurg#

@RED wiesz dobrze że celem tego katalogu jest połączenie ofert po EAN żeby pokazywać klientom najniższą cenę i wywołać wojnę cenową w śród sprzedawców 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Na szczęście jeszcze nie ma tego obowiązku i oby nigdy nie było. Myślisz że komuś kto zajmuje się elektroniką jest to potrzebne? Do czego? Każdy kto ma nawet bardzo blade pojęcie o elektronice wie jak działa element który kupuje a jeżeli nie ma to lepiej niech nie kupuje gdyż może narobić sobie więcej szkód niż miał.  Rozwalają mnie teksty np. na elektrodzie gdzie "użyszkodnik" pisze: nie znam się na elektronice ale chciał bym naprawić sobie np. wzmacniacz. Proszę o radę jak mam to zrobić.  Ludzie, elektroniki czy mechaniki uczą się po kilka, kilkanaście lat i nadal nie wiedzą wszystkiego a taki delikwent życzy sobie aby w kilku zdaniach nauczyć go tego wszystkiego do czego inni dochodzili latami.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ogryz7 Towar, który oferujesz, wygląda jak wymontowany z telewizora. Nie jest standardowo sprzedawany w takiej formie, skoro nie posiada żadnych oznaczeń. Przykro mi, ale jeśli nie posiadasz wymaganych parametrów do stworzenia produktów w katalogu, nie jestem w stanie zasugerować Ci rozwiązania. Możesz wystawić swoje oferty na Allegro Lokalnie, gdzie nie wymagamy tego typu parametrów. 

 

Odpowiadając na drugie pytanie, jest to prawdopodobne. Dążymy do skatalogowania wszystkich produktów na Allegro a kod EAN jest wiarygodnym parametrem identyfikującym towar. Nie posiadamy jednak więcej informacji na ten moment. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Przy okazji zapytam w_kiwi , czy konta firmowe, które odsyłacie na Allegro Lokalnie, dostaną co miesiąc od allegro fakturę z rozliczeniem kosztów?

 

oznacz moderatorów

cosmogonia
#9 Pomysłodawca#

W nawiązaniu do dyskusji i odpowiedzi moderatorów, nasuwa się pytanie. Czy należy się spodziewać w przewidywalnej przyszłości likwidacji możliwości sprzedaży na Allegro przedmiotów używanych? 

Sądzę że jest to dosyć istotna kwestia dla wielu sprzedających, mam nadzieję że portal ma jakieś stanowisko w tej kwestii?

oznacz moderatorów