anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmieniona nazwa ogłoszenia przez katalog allegro

emkawroc
#3 Debiutant#

Dzień dobry,
Mam następujący problem z zamówieniem. Sprzedaję jako sklep wyposażenie taktyczne, w tym apteczki w dwóch konfiguracjach, jako dwie osobne aukcje (z wyposażeniem i bez wyposażenia). Różnica w cenie jest znaczna (265 i 829 pln). Allegro błędnie powiązało oba te produkty z jednym katalogiem, co spowodowało zmianę nazwy ogłoszenia apteczki bez wyposażenia na taką, która sugeruje że w komplecie jest wyposażenie medyczne. Mimo wszystko, w opisie aukcji widnieje informacja, że przedmiotem ogłoszenia jest jedynie apteczka, bez wyposażenia.
Klient dokonał zakupu 5 szt apteczek bez wyposażenia, po otrzymaniu napisał do mnie, że nie dostał wyposażenia. Ja zmianę tytułu zobaczyłem dopiero po tym jak do mnie napisał, ponieważ w zakładce moje oferty przedmiot miał cały czas ten sam, niezmieniony tytuł.

Co zrobić w tej sytuacji? Spodziewam się oczywiście zwrotu produktów, ale obawiam się negatywnej opinii, która wystawiona byłaby zupełnie nie z mojej winy. Czy Allegro może usunąć takie negatywne opinie? Sprzedajemy dopiero niecały miesiąc i szkoda byłoby na starcie psuć sobie opinie. Mam zrobione screenshoty aukcji ze zmienionym tytułem.

Pozdrawiam,
Tymek Głuch
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro usuwa tylko jak komentarz łamie regulamin a nie tylko subtelna ocena klienta .Te ich katalogi i cała ta produktyzacja w ogóle się nie sprawdza i więcej z tym kłopotów niż pożytku .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@emkawroc pewnie pod  jeden produkt w katalogu allegro masz podpięte dwie  aukcje z wyposażenie i bez wyposażenia

oznacz moderatorów

emkawroc
#3 Debiutant#

Tak, tak było ale to już zmieniłem. Jednak dopiero po tym, jak już wysłałem tamto zamówienie i klient je dostał.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@emkawroc Podaj mi proszę numery ofert, których dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

emkawroc
#3 Debiutant#

Ta konkretna sytuacja opisana w poście dotyczyła oferty 11969823134 
Podobny problem pojawił się też w innych, jednak tak jak pisałem w temacie edytowałem te ogłoszenia, tak żeby tytuły były oryginalne. Pozostałe oferty:
12072647477
12066231574
12055959218

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@emkawroc Dziękuję, nie mogę tutaj jednoznacznie zadeklarować, że usuniemy taki komentarz, skoro jeszcze nie został wystawiony. Poczekaj proszę na dalszy rozwój wydarzeń i to co zrobi kupujący. Jeśli negatywny komentarz rzeczywiście się pojawi, wówczas napisz do nas proszę. Wtedy będziemy dokładnie analizować tę transakcję. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@emkawroc a przy wystawianiu korzystasz z pliku czy wystawiasz ręcznie?

oznacz moderatorów

emkawroc
#3 Debiutant#

Ogłoszenia były wystawiane ręcznie

oznacz moderatorów