anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknął parametr "waga produktu" we wszystkich oponach

michalski_car
#2 Obserwator#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Wczoraj po godzinie 10 we wszystkich aukcjach z kategorii opon zniknął parametr wagi, na podstawie którego była obliczana ilość przyznawanych przesyłek do aukcji. Opony w Polsce trzeba wysyłać pojedynczo, co oznacza że jeżeli mam aukcje z kompletami 4szt. opon to teraz po zakupie klient ma przyznawaną jedną przesyłkę zamiast 4 paczek, co równa się ze stratami finansowymi za każdy zakup. Przelicznik ilości paczek nie bierze pod uwagę, że aukcja jest oznaczona jako zestaw 4 produktów, oraz nie zwraca uwagi na parametr że w aukcji sprzedawany jest komplet 4szt. opon. W cennikach dostaw mam ustawione że w jednej paczce może być maksymalnie 1szt. produktu mimo tego nie jest to brane w żaden sposób pod uwagę, jedynym znanym mi rozwiązaniem na ten moment było ustawienie maksymalnej wagi w jednej przesyłce co pozwalało prawidłowo obliczyć ilość paczek, po zniknięciu tego parametru z całej kategorii, oraz z katalogu produktów nie jestem w stanie doszukać się jakiegoś alternatywnego rozwiązania poza podniesieniem ceny wszystkich aukcji, ale niezbyt mi się to uśmiecha ponieważ będzie to oznaczało prawdopodobnie brak sprzedaży. Czy jest na to jakieś rozwiązanie, które pozwoli w aukcji z 4szt. produktu przyznać odpowiednią ilość paczek?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michalski_car wyjaśniam to i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

michalski_car
#2 Obserwator#

Widzę, że problem został już rozwiązany i parametr został ponownie dodany 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michalski_car super, dziękuję za informację, to odwołuję konsultację 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów