anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikneły aukcjie z archiwum (już nie wystawisz!!!)

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

Jestem w trakcie wystawiania aukcji które już wcześniej wystawiałem . Na menadżer zakończone aukcje widoczne są tylko przez 60 dni a przy dzisiejszych zamówieniach z Chin  to za mało aby importować produkt w krótszym terminie . Aukcje z menadżer znikają ale nie ma problemu bo mam podgląd w archiwum . Niestety do wczoraj , dzisiaj wyskakuje jedynie info " Ten użytkownik nic nie sprzedaje" i nie ma żadnego podglądu .!!! Czy ktoś może jakoś pomóc ? Mam 3 konta firma i na każdym to samo od wczoraj .Mam wszystkie zdjęcia ale opisy przepadły . Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

Pisałem też bezpośrednio do allegro i co bez odpowiedzi więc proszę się odnieść do pytania  albo Was nim zasypię !!!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@A1-CAT Bo allegro na zapytania wysłane poprzez formularz odpisuje w kolejności zgłoszeń.
Mnie niczym nie zasypiesz, bo ja nie pracuję w allegro, gdyż jestem takim samym ZU, jak i Ty😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź . Jak widać niczego się tutaj nie dowiem bo to temat świeży i nikt jeszcze tego nie przerabiał. Mój wniosek jest taki : Sprzedający na tym portalu ma tyle do gadania co żyd za okupacji .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@A1-CAT Nie ma za co. Aczkolwiek nie do końca zrozumiałem w czym masz problem. Niemniej jednak ja opisy trzymam sobie (obecnie) w plikach txt, a wcześniej miałem je w plikach html (gdy jeszcze można było używać go w treści ofert).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@A1-CAT  Nie wiem czy ktoś oferuje gotowe rozwiązanie, ale najlepszym wyjściem jest znalezienie aplikacji, która zapisze Ci ofertę do bazy/pliku i później pozwoli Ci ją wystawić z powrotem w takim samym stanie co ją wystawiłeś, dzięki czemu masz własne archiwum gotowych ofert, które wystawisz jednym klikiem. Opisy, parametry, zdjęcia, wszystko - tak tylko podpowiem.

Czasem się tylko parametry zmienią z połączonego produktu, to tam raczej nie problem.

oznacz moderatorów

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info . Nie jestem asem w tych sprawach  ale myślę ,że taka apka nie istnieje . Jeśli się mylę to podrzuć .

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@A1-CAT  Niestety nie mam namiarów na takie aplikacje, mam tylko własną, dostosowaną pod siebie. Myślę, że nie miałbyś problemów ze zleceniem komuś stworzenia takiej aplikacji, nie jest też jakaś skomplikowana, więc wydatek też nie powinien być duży.

oznacz moderatorów

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

Kolego  jesteś w błędzie .Nie da się zrobić apki do allegro . Skoro tego nie ogarniasz nie ma sensu w dalszym ciągu przeciągać tego tematu .

Nie pomogłeś . Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@A1-CAT Kto jak kto, ale akurat @DarkStoorM to jedna z nielicznych osób tutaj, które ogarniają takie tematy😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

OOO to  pomogłeś . Pamiętasz w ogóle o co pytałem i prosiłem czy tylko piszesz aby  zaistnieć . Nie odpisuj .Nie jestem zainteresowany .

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@A1-CAT Aplikacją nazywa się również stronę internetową, jest to prosta integracja z Allegro. Programistów znajdziesz od groma. Wystarczy, że na pierwszej lepszej stronie dla Freelancerów zlecisz projekt integracji z Allegro pobierający oferty i umożliwiający wystawienie ich.

Nie chodzi o aplikację na telefon.

oznacz moderatorów

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

Ja zadałem pytanie odnośnie archiwum allegro . Brak dostępności moich aukcjach.!!!

Widzę że nie dotarło więc proszę nie pisać bez powodu  .Pisać aby pisać .

oznacz moderatorów

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@A1-CAT ale wiesz, że kiedy tak bucowato odpisujesz innym zwykłym użytkownikom, to nikt ci nie będzie chciał pomóc? 🙂 

Sporo nauki płynie z lektury forum, np. u kogo nigdy nie zamawiać 🙂 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@myslenie-szkodzi  Masz rację, na szczęście parę dobrych lat na sklepie nauczyło mnie, że jaki by nie był klient (czy nawet i w tym przypadku użytkownik forum), trzeba podchodzić do niego na luzie. Ja jestem na tyle opanowany że nie zwracam uwagi na ton wypowiedzi 😄

Naprowadziłem go na porządne rozwiązanie, które pozwoli mu w przyszłości zaoszczędzić czas, bo nikt nie wie co będzie się działo na Allegro, więc luzik. Prowadzi trzy konta, więc na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż poleganie na archiwum, które jak widzimy, zawiodło 😉

Luzik. 👍

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

@A1-CAT 

Polecam Baselinker, możesz tam zapisać produkty 1 do 1, a potem wystawić na, które konto chcesz i kiedy chcesz

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Adekpol  ooo, dobrze wiedzieć, myślałem, że Baselinker to tylko Menedżer Sprzedaży zwykły magazyn. Skoro posiada takie możliwości i nie ma potem problemów z parametrami ofert, to sam się przeniosę, jeżeli polecasz 😄

Przynajmniej zastąpi bezużyteczny abonament podstawowy od 2 listopada. 😓

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  @nat_not  jest szansa na wyjaśnienie nowego zachowania archiwum? 🙂 w aktualnościach nic nie widzę, a najprostsze rozwiązane nie jest pomocne 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM @A1-CAT @Knowhere Konsultuję sprawę. Dam znać, gdy się czegoś dowiem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów