anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikneły aukcjie z archiwum (już nie wystawisz!!!)

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

Jestem w trakcie wystawiania aukcji które już wcześniej wystawiałem . Na menadżer zakończone aukcje widoczne są tylko przez 60 dni a przy dzisiejszych zamówieniach z Chin  to za mało aby importować produkt w krótszym terminie . Aukcje z menadżer znikają ale nie ma problemu bo mam podgląd w archiwum . Niestety do wczoraj , dzisiaj wyskakuje jedynie info " Ten użytkownik nic nie sprzedaje" i nie ma żadnego podglądu .!!! Czy ktoś może jakoś pomóc ? Mam 3 konta firma i na każdym to samo od wczoraj .Mam wszystkie zdjęcia ale opisy przepadły . Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

kanzasryby
#8 Zapaleniec#

To samo dotyczy produktów sezonowych, sprzedaje nasiona warzyw do siewu na wiosnę, w pozostałej części roku nie mam tych nasion w ofercie. W kolejnym sezonie wszystkie aukcje muszę wystawiać na nowo. Być może jest możliwość aby Allegro udostępniło (nawet odpłatnie) możliwość zapisania szablonów aukcji?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@kanzasryby  Jedynym szablonem jest szkic, który tworzy się automatycznie przy tworzeniu nowej oferty. Małym "ale" jest znów fakt, że są dostępne tylko przez 60 dni, jeżeli nie wprowadzasz w nim zmian. Dopóki Allegro nie wprowadzi stałych szablonów czy szkiców, masz dwie możliwości.

  1. Brudna robota - wystawiasz ofertę, po jej wystawieniu wystawiasz podobną, co utworzy z niej szkic - zamykasz okno. Po prawie dwóch miesiącach dokonujesz obojętnie jakiej zmiany, żeby szkic się zapisał i znów będzie aktywny przez 60 dni. Jak przyjdzie pora, wystawiasz z niego ofertę i od początku. To wszystko oczywiście kiedy nie masz dużo ofert.
  2. Po zamknięciu oferty, czekasz 50~parę dni, wznawiasz i natychmiast zamykasz. Jest to strasznie ryzykowne, bo jeżeli ktoś obserwuje ofertę, to dostanie maila z ponowną dostępnością i jeżeli Allegro zamuli, ktoś może dokonać zakupu (ale raczej mało prawdopodobne). Ewentualnie zaczną się wiadomości czy produkt jest dostępny, bo ktoś dostał wiadomość od Allegro. Statystyki oferty i tak przechowywane są przez 30 dni, więc nie będzie miało znaczenia jak długo oferta jest w serwisie.

DarkStoorM_0-1601026010058.png

 

No jest to trochę uciążliwe, więc możesz zgłosić pomysł Stałych Szkiców/Szablonów na Gadane 😉

oznacz moderatorów

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

Pisałem do allegro w tej sprawie wcześniej i mi odpisali ,że moje stare aukcje znajdę w archiwum i tak było do wczoraj . Nie było problemu chociaż z archiwum nie wystawisz to masz gotowe opisy wiec łatwo odtworzyć aukcję a teraz wszystko znikło i mam tylko zdjęcia których jestem autorem a opisy od nowa trzeba utworzyć .

oznacz moderatorów

A1-CAT
#8 Zapaleniec#

Dzięki czekam na info.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@A1-CAT Dostałam informację, że problem z archiwum powodują trwające prace modernizacyjne. W tej sytuacji pozostaje mi prosić Cię o cierpliwość. Przepraszamy za utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów