anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znowu chory katalog

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dokąd to tak będzie , starsi Państwo sugerując się tytułem z katalogu dokonali zakupu niewłaściwej wersji kremu , co by było jakby połapali się dopiero po odbiorze , kto zwróci koszty ?

Dobrze się stało ,że dociekliwi zadzwonili dopytać o szczegóły , szkoda ,że już po zakupie teraz  będę musiał zrobić salto w dokumentach po to żeby otrzymali to co potrzebują bez borykania się z anulowaniem i ponownym zakupem 

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria źle masz podpięte 😄 Kliknij pracuj z katalogiem i potem zmień produkt i podepnij pod prawidłowy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 zgodnie z EAN , w tej linii kremow nie ma opcji ,, natłuszczający ,,

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria zgłoś błąd w katalogu, zaciąga do tytułu parametry 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 Ty tak poważnie? 8 m-cy walczyłem o zmianę 1 słowa w tytule z katalogu ewidentnie wprowadzającego w bląd .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria no 😄 czemu masz mieć lepiej, mi właśnie odrzucili katalog znaczków, że to nie katalog i nie pasuje do kategorii Filatelistyka - Literatura - Katalog 😄Zrzut ekranu 2024-06-12 184400.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mdrogeria @kostas11 Zauważyliście, że najwięcej opisywanych tu problemów sprawiają sprzedawcom trzy sztandarowe wynalazki Allegro (które na normalnych serwisach w ogóle nie występują): katalog produktów, Smart! oraz Allegro One

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Tia co jest największym problemem na allegro???

Podpowiedź:  A.l.g.o  xD

oznacz moderatorów