anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot prowizji od przedmiotu który został zwrócony

zbykid
#8 Zapaleniec#

Witam.

Allegro pobrało mi prowizję od przedmiotu który został zwrócony.

Przedstawiłem przelew zwrotny kupującemu , oraz oświadczenie od odstąpienia od umowy , od kupującego .

I nie rozumem dlaczego ponad po tak długim czasie allegro nie chce zwrócić prowizji od nie sprzedanego przedmiotu nr. oferty 6461365068

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Client:44052296
#21 Demiurg#

@zbykid a zwróciłeś pieniądze przez allegro finanse? A ręczni klikałeś zwrot prowizji w Moje zamówienia? Ile czasu minęło od zakupu?

oznacz moderatorów

zbykid
#8 Zapaleniec#

ponad miesiąc miną , zrzut zwrotu przelewu do kupującej również przedstawiłem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

zbykid
#8 Zapaleniec#

pisałem już minoł miesiac i odżucone

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@zbykid myślę, że przeszkodą może być jakość twojego konta

oznacz moderatorów

zbykid
#8 Zapaleniec#

Odwołanie już składałem , zrzuty zwrotu przelewu , wyjaśnienia kupującej również , nie działa.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jaki podali powód, że nie zwrócili?😐

oznacz moderatorów

Pszczola2013
#12 Orędownik#

Skoro odwołanie nic nie dało to proszę zapytać przez chat allegro, wszystko na bieżąco wyjaśnią

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz jakość poniżej 95% to nie zwrócą.😡

oznacz moderatorów

Pszczola2013
#12 Orędownik#

Naprawdę? To jest nienormalne, skoro pobierana jest prowizja od SPRZEDAŻY a skoro do sprzedaży nie doszło bo był zwrot to dla mnie oczywiste ze powinien być zwrot. Nie dość że te prowizje są nienormalnie wysokie to jeszcze to 😞

 

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Było by w porządku gdyby w takim przypadku również jej nie pobierali, nie uważasz?  A tu ot, taka moralność Kalego. Kali ukraść dobrze, Kalemu ukraść źle.

oznacz moderatorów

Pszczola2013
#12 Orędownik#

Ogólnie uważam TAK WYSOKĄ prowizję allegro za przegięcie. Co z tego że dostaję bezpłatne wyróżnienia skoro wystawiając produkt z wyróżnieniem płacę TRZY prowizje: od sprzedaży, od sprzedaży z wyróżnieniem oraz część wysyłki nawet jak to jest SMART. Ogólnie te prowizje są tak wysokie że stanowią około 1/4 sprzedawanego produktu, dlatego coraz częściej myślę żeby przestać tu sprzedawać

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wygląda na to że niebawem wszystkie pracowite pszczółki opuszczą ten ul a pozostanie w nim tylko jedna wielka OSA.

oznacz moderatorów

Pszczola2013
#12 Orędownik#

kolekcjoner608

🙂

 

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Tylko póki co nie ma się gdzie przenieść. Ja przeniosłam miesiąc temu ponad 4 k aukcji  i na razie, zero, nul, nic.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@cztery_bez_atu To wszystko zależy od asortymentu jaki sprzedajesz ,są już inne portale i różne grupy gdzie można spróbować jakiejś alternatywy . U mnie w antykach jest sporo innych możliwości sprzedażowych a nawet sam handelek pod tzw. chmurką jest bardziej opłacalny i mniej stresujący niż tutaj. 

oznacz moderatorów