anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot/reklamacja

atechnik_sklep
#13 Ambasador#


Kupująca (z Ukrainy) zgłasza zwrot "Powód zwrotu (reklamacja): inna wada bądź niezgodność towaru z umową (Wrong size)". Dopytuję, czy dostała zły rozmiar - przysyła zdjęcie na potwierdzenie, że otrzymała rozmiar prawidłowy, taki jak zamówiła (a mniejszych nie ma) ale pisze, że na nią za duży i zgłasza "reklamację".

Jaka to reklamacja? Reklamacja czego skoro wszystko jest ok i otrzymała produkt jaki zamówiła?

Rozumiem zwrot konsumencki ale tu zwrot-"reklamacja" -  odrzucam bo nie ma niezgodności z umową.

Kupująca mimo to odsyła towar. Zwrotu środków/prowizji nie otrzymam - nawet nie mogę wygenerować szczegółów zwrotu.

 

atechnik_sklep_0-1717435545587.png

Załóżmy, że zwróciłbym jej wpłatę - otrzymam zwrot prowizji?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz potwierdzenie zwrotu towaru i zwrotu środków, nie powinno być z tym problemu!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Tak, tylko napisz do nas w tej sprawie przez https://allegro.pl/pomoc/kontakt i załącz potwierdzenie zwrotu środków. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep to jest parodia formularza zwrotu 2 w 1 allegro kupujący nie wie co ma zaznaczyć i wali to co mu się wydaje a potem ze zwrotu wychodzi reklamacja z reklamacji zwrot i ogólnie foch kupującego bo on się nie myli 

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Ja się zastanawiam dlaczego w OSA ten formularz jest normalnie rozdzielony a wszyscy inni muszą się męczyć z tym potworkiem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep jak oddasz przez allegro dostaniesz automatyczne, przerabiałem to a klientowi wysłałem formularz odstąpienia do podpisania, i napisałem że jak nie odeśle potraktuje to jako reklamację i odrzucę oraz poproszę o odebranie towaru, za 30 minut miałem odstąpienie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 dobrze ze ci negatywa nie przykopał bo wszak zmusiłeś go do prawidłowej czynności prawnej i wypełnienia papierka pod allegro a kupującym się należy i wszystko wolno bo są ... boskimi kupującymi

oznacz moderatorów