anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Braki na witrynie www

Kategorie
kupujący
kupujący 873
inne
inne 171
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
30
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Braki na witrynie www

ITFreak-Parts
#9 Pomysłodawca#

Braki na witrynie www.

Brakuje licznika obserwujących na witrynie internetowej.

Brakuje możliwości blokowania w chat, zdarzają się osoby, które wręcz stalkują, proste rozwiązanie to dołożenie tak na witrynie jak i w aplikacji mobilnej możliwości zablokowania otrzymywania wiadomości od takiego użytkownika.

3 Komentarze
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Wymaga uzupełnienia

@ITFreak-Parts dziękuję za Twoje propozycje, ale poproszę o więcej informacji:

1. Czego i gdzie dokładnie Ci brakuje? 

2. Chodzi o obserwujących, czy obserwowane oferty? Gdzie miałby być ten licznik? 

3. Jeśli konkretny użytkownik Cię spamuje i czujesz się w jakikolwiek sposób niekomfortowo otrzymując od niego wiadomości, prześlij proszę do nas jego login, a my na pewno zajmiemy się sprawą. 

ITFreak-Parts
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_już wyjaśniam.

Ad.1 oraz 2. Na zakładce https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne nie ma licznika obserwujących, tak jak ma to miejsce w aplikacji mobilnej, jak dla mnie jest to spory minus.

Ad.3. Nie chodzi o konkretną osobę na ten moment, ale taka opcja jak blokowanie danej osoby i bezpośredni link do zgłoszenia takowej niechcianej, niecenzuralnej korespondencji moim zdaniem powinien się znaleźć bezpośrednio w zakładce https://allegrolokalnie.pl/wiadomosci na witrynie jak i w aplikacji mobilnej.

Jako kupujący czy też sprzedający mam prawo samodzielnie podjąć decyzję o zablokowaniu korespondencji z osobą, której w przypadku dziwnych odzywek dotyczących sprzedawanego przedmiotu nie mam zamiaru zaufać, jak i w przypadku gdy to ja jestem sprzedającym, a osoba potencjalnie zainteresowana pisze do mnie po pierwsze w środku nocy, po drugie z ofertą poniżej 30% wystawionej kwoty. W tej sytuacji na odpowiedź otrzymałem stek wyzwisk i to nie raz, a taki problem by nie wystąpił, w momencie umożlenia zablokowania chatu od takiego delikwenta.

Na **piiip** taka funkcjonalność jest i działa bardzo dobrze, tutaj jej niestety brakuje.

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@ITFreak-Parts Jeszcze raz dziękujemy za Twoją wiadomość. 🙂 Skonsultowałyśmy ten temat z zespołem odpowiadającym za Allegro Lokalnie. W najbliższym czasie nie pojawi się licznik obserwujących w wersji na przeglądarkę — skupiamy się głównie na rozwoju aplikacji Allegro Lokalnie. 

Jeśli chodzi o wiadomości, to działa u nas algorytm, który wyłapuje wszystkie wiadomości z kont wyłudzających adresy mejlowe (i te konta od razu są zabezpieczane). Z kolei w sprawie wiadomości z jakimikolwiek wyzwiskami, możesz zgłosić się do nas. Zainterweniujemy, bo to nie jest zachowanie tolerowane na Allegro. 

oznacz moderatorów