Zainwestowałem 80 tyś zł w stanowisko/sprzęt oraz zasoby pracownicze aby wykonywać własne zdjęcia produktów i wyróżniać się ofertami w serwisie allegro.
Skoro do moich zdjęć i opisów ofert ma dostęp poprzez "katalog produktu" każdy sprzedający i może z nich korzystać jak tylko chce to po co to wszystko robię?
Allegro chce budować katalog rękoma najlepszych sprzedających, którzy fotografują i opisują towar we własnym zakresie i następnie allegro przejmuje prawa do tego wszystkiego. To mogę zrozumieć. Ale dlaczego udostępniacie to innym sprzedającym, którzy wykorzystują to wszystko w swoich ofertach? wystawiając dokładnie taką samą ofertę nawet z błędami!
Takim działaniem zachęcacie do szukania alternatywnych źródeł sprzedaży i otwierania własnych sklepów internetowych.
Zdecydowanie krzywdzicie tych sprzedających, którzy poświęcają ogromne pieniądze, zasoby pracownicze i czas aby przedstawić produkt jak najlepiej się da, a przysłowiowy "Kowalski" z garażu może wystawić dokładnie taką samą ofertę na podstawie danych z katalogu produktów nie inwestując nawet 1 zł.
Chciałbym poznać rozwiązanie po Państwa stronie, które rozwiąże ten problem i pomoże mi rozwijać się na allegro poprzez tworzenie i posiadanie unikatowych/wyjątkowych zdjęć i opisów do ofert które tworzymy.
@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_