anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłączenie nowego widoku ofert (zwężonego)

Kategorie
kupujący
kupujący 848
inne
inne 166
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
13
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
86
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
193
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
105
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
953
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
488

Wyłączenie nowego widoku ofert (zwężonego)

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Problem opisywałem w temacie Jak przywrócić stary widok ofert (niezwężony)?  (temat nadal pozostaje bez odzewu moderatorów) oraz nawiązywałem do niego w temacie Zmiany na Allegro a wygoda zakupów , ale opiszę go jeszcze raz tutaj. Problem jest bardzo poważny, gdyż dotyczy zdrowia kupujących. Chodzi o to, że jako osoba o średnio dobrym wzroku, aktualnie zakupy na Allegro przypłacam zdrowiem (wzrok), a wszystko przez to, że od niedawna widok ofert przeglądanych na komputerze jest bezsensownie zwężony do niedorzecznych rozmiarów. Po bardzo krótkim czasie przeglądania takich zwężonych ofert, oczy zaczynają po prostu boleć od usiłowania dokładnego zapoznania się z nimi, gdzie przy dotychczasowym, normalnym widoku (opis oferty na całej szerokości ekranu) nie było takich problemów lub zdarzały się bardzo rzadko. Proponuję zatem, aby Allegro miało choć minimum szacunku dla kupujących oraz ich zdrowia i wprowadziło możliwość zmiany widoku na normalny (dotychczasowy), który nie naraża zdrowia kupujących na szwank.

 

51 Komentarze
LEW433
#21 Demiurg#
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@LEW433  Dziękuję bardzo, zapomniałem oznaczyć moderatorów.

LEW433
#21 Demiurg#

Spoko🤗

andrzejj9
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem skąd pomysł, aby najważniejszą część aukcji zwężyć praktycznie do połowy ekranu i na jej miejsce dać szeroką kolumnę z prawej z praktycznie niepotrzebnymi informacjami (które czasami chce się sprawdzić, ale wtedy zawsze były na górze ekranu dostępne. Teraz widoczne są cały czas - po co???). Po co mam cały czas widzieć informację, że na zwrot mam 14 dni, w zamian nie mogąc normalnie zobaczyć opisu przedmiotu i jego zdjęć? 

Jest to bardzo niewygodne i utrudnia korzystanie z Allegro. Jest też dużym utrudnieniem dla sprzedawców, aby dobrze zaprezentować swoją ofertę. Jeżeli już musi to być (tylko po co?) to niech będzie wyborem, z którego można zrezygnować.. 

andrzejj9
#8 Zapaleniec#

Przykładowy widok szerokiej i niepotrzebnej kolumny bocznej.. screenscreen

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

To prawda, taki widok nie jest zbyt wygodny, ani funkcjonalny, ani potrzebny. Co więcej - strasznie męczy oczy, jeśli ktoś nie ma dobrego wzroku, a tym samym ma negatywny wpływ na zdrowie kupujących.

czeni-c1
#10 Popularyzator#

Jestem zdziwiony, bo cos takiego pierwszy raz widzę. U mnie nic takiego nie ma.

kostas11
#21 Demiurg#

to jest po po to żeby było z boku cały czas widać tańsze oferty i zwróć na nie uwagę 🙂 Z resztą ostatnio za dużo zbędnych rzeczy jest na karcie produktu i zaczyna się ciężko przeglądać ofertę 😞

andrzejj9
#8 Zapaleniec#

@czeni-c1 

Nie wszyscy jeszcze mają. I ja do wczoraj nie miałem. Ale niestety wprowadzane jest wszędzie. I powtornie uprzykrza to przeglądanie.. 

andrzejj9
#8 Zapaleniec#

@kostas11 

Tak, ale akurat one były tak samo widoczne i wcześniej. I teraz wcale nie są bardziej (bo ta kolumna też się przesuwa). Pomijając już, że idea reklamowania jak najtańszych ofert jest w założeniu dziwna - tańsze przedmioty, niższa prowizja. Ale to inny temat.. 

oznacz moderatorów