anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana "Kup do " "dostawa jutro"

Kategorie
kupujący
kupujący 866
inne
inne 171
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
18
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
65
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
195
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
106
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
996
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
508

Zmiana "Kup do " "dostawa jutro"

kostas11
#21 Demiurg#

Proszę o zmianę tekstu wyświetlanego kup do z

hhhh2.png

Na tekst

hhhhh1.png

Przecież zgodnie z regulaminem np. inpost ma 2 dni na dostawę a One box ma 5 dni więc dobrze wiecie że wiele tych paczek nie dotrze na drugi dzień 😞

17 Komentarze
entus88
#9 Pomysłodawca#

Czyli Allegro częstuje klientów taką typową kiełbasą wyborczą i prezentuje im to co chcieliby zobaczyć a nie to co powinni. Sposób sprawdzony od lat.

Client:44052296
#21 Demiurg#

To wg. tych badań to my się łapiemy w tych 3% albo w tolerancji błędu statystycznego 😁

czas dostawy.PNG

jbtech_pl
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Chyba pomysł nie został skonsultowany ze zbyt odpowiednim zespołem, (np. prawników) świadome wprowadzanie w błąd konsumenta w ofercie to chyba wystarczający argument żeby zająć się tematem poważnie!!! Na razie konsekwencje nieetycznych działań reklamowych Allegro ponoszą sprzedający. Kupujący często nie rozumieją, a wielu nie będzie chciało rozumieć że przesyłka nigdy nie miała szans dotrzeć na w kolejnym dniu zwłaszcza jak wybierają przesyłkę "Polecony Allegro" z 4-5 dniową dostawą. Statystyka dostarczania przesyłek w 97% na drugi dzień brzmi jak sondaż poparcia w TVP (gratuluję dobrego samopoczucia), jednak nawet jakby to była prawdziwa statystyka to na każde 1mln transakcji jest 30 tysięcy oszukanych klientów. A kończy się to tak jak poniżej, a pewnie może się też skończyć w UOKiK.    Przechwytywanie.JPG 

Client:96810784
#13 Ambasador#

Definicja godzin granicznych na allegro: "Jeśli klient złoży zamówienie do tej godziny, wyślesz przedmiot jeszcze tego samego dnia."

Proszę więc przestać wprowadzać w błąd kupujących. Mamy ustawioną wysyłkę Pocztą Polską do godziny 19, paczki trafiają przed 20 do punktu (czyli zgodnie z deklaracją wysyłki tego samego dnia) jednak ZAZWYCZAJ NIE DOCIERAJĄ DO KLIENTA NA DRUGI DZIEŃ. DPD podobnie, punkt jest czynny do 20 ale ostatni kurier zabiera paczki do sortowni 17/18.

Ba- wystarczy nadać paczkę w paczkomacie po godzinie granicznej i kurier jej nie odbierze tego samego dnia. Czy paczka jest wysłana tego samego dnia? Jest. Czy klient ją odbierze następnego dnia? NIE.

Po co stwarzacie dodatkowe pole do konfliktów na linii klient- sprzedawca? Wystarczyłaby prosta zmiana wyświetlanego komunikatu zamiast deklarować coś, co jest sprzecznego z deklaracjami samego przewoźnika.

 

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:96810784 godzina graniczna poczty polskiej jest 15:00 potem nie zawsze wychodzą 😄

Masz źle ustawione, daj godzinę graniczną 13:00 i o tej zawoź do punktów to spełnisz warunki, ale się nie martw jak więcej się spóźni allegro wyłączy Ci ten komunikat 😄

Client:96810784
#13 Ambasador#

@kostas11 Przesyłki wychodzą do sortowni, więc nie rozumiem co zmieniłoby ustawianie godziny 13:00 skoro nikt o tej godzinie tych paczek by nawet nie odebrał.

Przesyłki docierają różnie, a komunikat jest cały czas. Zeby śmiechom nie było końca jak wejdzie się w szczegóły dostaw to samo Allegro przy PP daje "1-2" lub "2-3 dni". Tak, jednocześni zapewniają, że przesyłka dotrze jutro i sugerują, że może to trwać dłużej.

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

doROLNICZYCH_pl
#1 Nowicjusz#

Możliwość ograniczenia niektórych zamówień, które mają 1 dzień wysyłki oraz takich samych kurierów aby w konkretnych aukcjach nie wyświetlała się etykieta "kup do: x a wysyłka dziś"
Na przykład gdy mamy kilku dostawców ale tylko jednego dostawcę możemy spakować zamówienia złożone do godziny 12.


oznacz moderatorów