anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za promocje allegro one we wtorek i środę

MAMY ROZWIĄZANIE!
esia2211
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam pytanie dlaczego nie zostały przyznane mi monety za zakupy z dostawą Allegro One dokonane w dniu 08.10.2024 r.po godz. 12 oraz oraz w dniu 09.10.2024 r.? Z góry dziękuję za informację. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Nighthouse
#8 Zapaleniec#

Mam dokładnie ten sam problem, już przynajmniej 4 raz monety nie zostały przyznane. A właściwie to nie było możliwości ich odebrania, bo przycisk "Odbierz monety" w zakładce monety nie pojawia się. Sprawdzam tę zakładkę codziennie i w żadnym z przypadków nie został on aktywowany. Po pierwszym moim zgłoszeniu otrzymałem odpowiedź, że pojawi się w ciągu kilku dni, mimo codziennego, kilkukrotnego sprawdzania, nadal nie mogłem odebrać monet.

Podobnie miałem w przypadku allegro days w miesiącu sierpniu. Ewidentnie coś tutaj nie działa.

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Nighthouse@esia2211. Już to sprawdzam - niedługo wrócę do Was z dalszymi informacjami 🙂   

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@Nighthouse, we wrześniu nie zrobiłeś zakupów w dniach gdy była promocja, dlatego nie otrzymałeś za nie Monet.

W obecnej, październikowej promocji, zrobiłeś zakup 02.10.2024 i zgodnie z Regulaminem "Monety będą dostępne do odbioru w przeciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków o których mowa w pkt 1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 5 dni."

Ten czas jeszcze nie minął, dlatego proszę jeszcze o cierpliwość - do końca tygodnia Monety powinny pojawić się do odbioru. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Nighthouse
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, nie wskazywałem września.

Zaczekam 7 dni roboczych i wrócę z informacją. Podobnie w przypadku monet za zakupy w ramach Allegro days, będę czekał cierpliwie 🙂 

oznacz moderatorów
Nighthouse
#8 Zapaleniec#

Dziwnym trafem po Pani wpisie przycisk pojawił się 🤔

Screenshot_20241009_115613_Allegro.jpg

Zaczekam na kolejne, wraz z dzisiejszymi zakupami.

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@esia2211, gotowe - Monety zostały już przyznane 🙂  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
_Ptysio_
#1 Nowicjusz#

Mam dokładnie ten sam problem - brak monet za zakup 8.10 (finalnie wybrałam paczkomat, bo w ogóle nie było komunikatu o monetach) i 9.10 ( tu już allegro box). Monet 0

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_Ptysio_ monety za zakup zrobiony 9.10 zostały Ci wczoraj przyznane. W ramach tej promocji monety są dostępne w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów