Dzień dobry,
piszę z zapytaniem o paczkę Allegro A004NP4XH6. Kurier planowo miał ją dostarczyć wczoraj, jednak po całym dniu jazdy kuriera paczka wróciła na magazyn w Zabrzu. Dziś będzie kolejna próba dostarczenia jej na adres. Zaznaczam, że w dniu wczorajszym cały czas byłam w domu, a dziś to już nie będzie takie oczywiste. Pomimo otrzymamego numeru kontaktowego, kurier nie odbiera ani nie odpisuje na wiadomość. Po zaznajomieniu się z opiniami w internecie odnośnie tej usługi( szkoda, że po fakcie wyboru kuriera) rośnie we mnie niepokój czy paczka w ogóle do mnie dotrze. Dodam, że po wczorajszym wieczornym kontakcie z infolinią, miły Pan poinformował mnie o prawdopodobnej kolejnej próbie dostarczenia paczki dnia następnego. Tylko że kurier w ogóle nie reaguje. Bardzo proszę o pomoc. @San_set @gdvorek @Syrena_zT @matt_rose @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @nat_not @_HolaOla_
@muciek4579 Nie jestem w stanie niestety określić w jakich godzinach kurier przywiezie paczkę 😞 Zainterweniowałam u przewoźnika w Twojej sprawie, z prośbą o kontakt.
Bardzo dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy. Czy jeśli przesyłka również dzisiaj do mnie nie dotrze, to jest możliwość przekierowania jej w jakiś sposób na innego przewoźnika? Czy procedurę można podjąć dopiero po zwrocie przesyłki przez oddział do nadawcy?
@muciek4579 Przykro mi, ale nie będzie możliwości przekierowania jej 😞
Chciałam Pani bardzo podziękować za pomoc. Dzięki Pani interwencji udało się nawiązać kontakt z kurierem i finalnie paczka została dziś dostarczona.