anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możecie już samodzielnie przedłużyć czas na odbiór przesyłek Allegro One w ramach Allegro Delivery

la_nika
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

10.11.2025 wdrożyliśmy darmowe przedłużenie terminu odbioru przesyłek Allegro One.

Dodaliśmy opcję, która pozwala na darmowe przedłużenie czasu na odbiór paczki o kolejne 24 godziny (liczone od momentu upłynięcia pierwotnego terminu).
Możecie z niej skorzystać w zakładce Moje przesyłki ta opcja będzie dostępna, dopiero gdy do wygaśnięcia pierwotnego czasu na odbiór zostaną 24h. Przedłużenie możliwe jest jednorazowo dla danej przesyłki.

Tak to wygląda w aplikacji:

la_nika_0-1762855688600.png
Tak w przeglądarce:

la_nika_1-1762855890825.png

la_nika_2-1762855906610.png
Obecnie możliwość przedłużenia paczek dostępna jest tylko w Polsce i tylko dla przesyłek Allegro One. Planujemy rozszerzenie jej na inne rynki i pozostałe metody Allegro Delivery. 



 

   Monika
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów
68 ODPOWIEDZI 68

Sa_nova
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

Cześć, @Client:105237162! Przykro mi, ale nie mam już możliwości przedłużenia czasu na odbiór. Kurier otrzymał zlecenie odbioru dla tej przesyłki. 😔 

   Sandra
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

borovka96
#2 Obserwator
  • Hej, poproszę o przedłużenie przesyłki nr A0042Y1VZ7, nie pojawia mi się taka opcja w aplikacji, a zostało 5 godzin 😅
oznacz moderatorów

matt_rose
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

Cześć @borovka96, gotowe.

   Mateusz
   Moderator Allegro Gadane
oznacz moderatorów

Witekx555
#1 Nowicjusz

Hej prosił bym o przedłużenie paczki A00430Z565. Nie wyświetla mi się nigdzie opcja przedłużenia

oznacz moderatorów

nat_not
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Witekx555 Przedłużyłam czas na odbiór o 24 godziny.

   Natalia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

PWLP
#1 Nowicjusz

Dzień dobry, czy opcja przedłużenia samemu działa (<24h na odbiór), czy za każdym razem trzeba tutaj prosić o przedłużenie? 

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@PWLP ta opcja jest już dostępna od 10 listopada. Pojawi się ona, dopiero gdy do wygaśnięcia pierwotnego czasu na odbiór zostaną 24h i będzie dostępna maksymalnie do 5 minut przed końcem czasu na odbiór. 

   Sandra
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

Matisss93
#7 Wielbiciel

Dzień dobry, Proszę o przedłużenie paczki A0043F3TV8. Niestety opcja przedłużenia nie jest dostępna. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

Syrena_zT
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Matisss93 przedłużyłam termin odbioru Twojej przesyłki, natomiast była ona już przeterminowana w automacie paczkowym, dlatego polecam żeby odebrać ją jak najszybciej. 

   Alicja
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

Client:103648527
#3 Debiutant

Dzień dobry, 

poproszę o przedłużenie paczki A0044Z2AZ6. Skorzystałam z możliwości przedłużenia o 24h, ale niestety we wtorek będę mogła odebrać pakunek dopiero wieczorem, a czas mam do rana. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Client:103648527 Proszę, przedłużyłam czas o 24 godziny. 

   Wiktoria
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

Client:103648527
#3 Debiutant

Bardzo dziękuję! 🙂

oznacz moderatorów

Client:97695100
#7 Wielbiciel

Prosiłbym o przedłużenie paczki

A0044M1E87

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

rprusyr
#2 Obserwator

Hej, można przedłużyć paczkę A0046QL1Z3 do środy? 

Zamówiłem paczkę 27 marca i przyszła mi dzisiaj dopiero. Wyjechałem na święta i będę we wtorek wieczorem jakoś. 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@rprusyr Widzę, że paczka została odebrana 😉 

   Nicol
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

skieraboss
#2 Obserwator

Dzień dobry, do odbioru paczki nr AD02BN1L27 zostało mi nieco ponad 16h i niestety nie zdążę, a nie widzę nigdzie w aplikacji ani w przez przeglądarkę opcji przedłużenia odbioru o 24h. Czy mogę prosić o przedłużenie?

oznacz moderatorów

gdvorek
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@skieraboss 

To paczka umieszczona w automacie DHL. Przedłużyć mogę wyłącznie paczki umieszczone w naszym zielonym automacie paczkowym.

   Grzesiek
   Moderator Allegro Gadane
oznacz moderatorów

Pszczolek3
#2 Obserwator

Dzien dobry, mam 2 h do odbioru paczki i nie dam rady. Nie widze mozliwosci przedluzenia. Można prosic o przedluzenie odbioru paczki? Numer paczki A004GTT1I1

oznacz moderatorów

Pszczolek3
#2 Obserwator

@San_set@gdvorek@Syrena_zT@matt_rose@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzien dobry, mam 2 h do odbioru paczki i nie dam rady. Nie widze mozliwosci przedluzenia. Można prosic o przedluzenie odbioru paczki? Numer paczki A004GTT1I1

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Pszczolek3 Widzę, że termin został już wydłużony. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów