10.11.2025 wdrożyliśmy darmowe przedłużenie terminu odbioru przesyłek Allegro One.
Dodaliśmy opcję, która pozwala na darmowe przedłużenie czasu na odbiór paczki o kolejne 24 godziny (liczone od momentu upłynięcia pierwotnego terminu).
Możecie z niej skorzystać w zakładce Moje przesyłki ta opcja będzie dostępna, dopiero gdy do wygaśnięcia pierwotnego czasu na odbiór zostaną 24h. Przedłużenie możliwe jest jednorazowo dla danej przesyłki.
Tak to wygląda w aplikacji:
Tak w przeglądarce:
Obecnie możliwość przedłużenia paczek dostępna jest tylko w Polsce i tylko dla przesyłek Allegro One. Planujemy rozszerzenie jej na inne rynki i pozostałe metody Allegro Delivery.
Cześć, @Client:105237162! Przykro mi, ale nie mam już możliwości przedłużenia czasu na odbiór. Kurier otrzymał zlecenie odbioru dla tej przesyłki. 😔
Cześć @borovka96, gotowe.
Hej prosił bym o przedłużenie paczki A00430Z565. Nie wyświetla mi się nigdzie opcja przedłużenia
@Witekx555 Przedłużyłam czas na odbiór o 24 godziny.
Dzień dobry, czy opcja przedłużenia samemu działa (<24h na odbiór), czy za każdym razem trzeba tutaj prosić o przedłużenie?
@PWLP ta opcja jest już dostępna od 10 listopada. Pojawi się ona, dopiero gdy do wygaśnięcia pierwotnego czasu na odbiór zostaną 24h i będzie dostępna maksymalnie do 5 minut przed końcem czasu na odbiór.
Dzień dobry, Proszę o przedłużenie paczki A0043F3TV8. Niestety opcja przedłużenia nie jest dostępna. Dziękuję za pomoc.
@Matisss93 przedłużyłam termin odbioru Twojej przesyłki, natomiast była ona już przeterminowana w automacie paczkowym, dlatego polecam żeby odebrać ją jak najszybciej.
Dzień dobry,
poproszę o przedłużenie paczki A0044Z2AZ6. Skorzystałam z możliwości przedłużenia o 24h, ale niestety we wtorek będę mogła odebrać pakunek dopiero wieczorem, a czas mam do rana.
@Client:103648527 Proszę, przedłużyłam czas o 24 godziny.
Bardzo dziękuję! 🙂
Prosiłbym o przedłużenie paczki
A0044M1E87
Pozdrawiam
Hej, można przedłużyć paczkę A0046QL1Z3 do środy?
Zamówiłem paczkę 27 marca i przyszła mi dzisiaj dopiero. Wyjechałem na święta i będę we wtorek wieczorem jakoś.
@rprusyr Widzę, że paczka została odebrana 😉
Dzień dobry, do odbioru paczki nr AD02BN1L27 zostało mi nieco ponad 16h i niestety nie zdążę, a nie widzę nigdzie w aplikacji ani w przez przeglądarkę opcji przedłużenia odbioru o 24h. Czy mogę prosić o przedłużenie?
To paczka umieszczona w automacie DHL. Przedłużyć mogę wyłącznie paczki umieszczone w naszym zielonym automacie paczkowym.
Dzien dobry, mam 2 h do odbioru paczki i nie dam rady. Nie widze mozliwosci przedluzenia. Można prosic o przedluzenie odbioru paczki? Numer paczki A004GTT1I1
@San_set@gdvorek@Syrena_zT@matt_rose@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@nat_not@_HolaOla_
Dzien dobry, mam 2 h do odbioru paczki i nie dam rady. Nie widze mozliwosci przedluzenia. Można prosic o przedluzenie odbioru paczki? Numer paczki A004GTT1I1
@Pszczolek3 Widzę, że termin został już wydłużony. 🙂