anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można przekierować paczkę Allegro One Box?

Client:74667150
#7 Wielbiciel#

Paczka ma status nadana potrzebuje przekierować paczke do innego miasta 

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gayowy Niestety przekierowanie nie jest możliwe. Jeśli nie odbierzesz paczki, wróci ona do nadawcy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:40915638
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Zamówiłam paczkę do one allegro. Gdy próbowałam znaleźć punkt odbioru nie udało mi się to. Czy można go przekierować gdzieś indziej? 

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Można, ale nie za darmo>możesz spróbować tu a w ramach...napisz dokąd i zawołaj: @Allegro_One 

oznacz moderatorów

Paus1
#2 Obserwator#

Czy można przekierować paczkę z allegro box

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Paus1 przykro mi ale się nie da, można jedynie poprosić o przedłużenie paczki o dzień czy dwa jak masz problem z odebraniem, a żeby nie blokować i tak zapchanych automatów, można poprosić kogoś o odebranie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Można, ale tego nie robią, możesz jedynie odebrać później.

oznacz moderatorów

pio_kus
#1 Nowicjusz#

chciałem zmienić automat allegro one box na inny niż podałem przy zakupie

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pio_kus Przykro mi, ale nie ma takiej możliwości. Jeśli paczka nie została jeszcze wysłana, to anuluj zamówienie i zrób zakup jeszcze raz (z wyborem odpowiedniego zamówienia)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tzn, jaki ? inny przewoźnik? - nie da się, musisz anulować zakup i kupić z wybraną dostawą.

oznacz moderatorów

palik_25
#1 Nowicjusz#

Hej czy mozna ( jeżeli tak, to jak) przekierować przesyłkę Allegro One Box, zielony automat z jednego punktu do drugiego? Przesyłka jeszcze trafiła dopiero do 1 magazynu. Kupiłem wiele rzeczy, wszystkie zostały prawidłowo skierowane do ulubionego paczkomatu InPost, jedna trafiła do AllegroBox do miasta oddalonego o 150km

paczka A000XEFZF2

wybrany paczkomat A004429

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@palik_25 Niestety nie ma takiej możliwości. Jeśli paczka nie zostanie odebrana z punktu, wróci do nadawcy. Sugeruję kontakt ze sprzedającym w celu ustalenia nowej formy wysyłki towaru lub porozumienia w sprawie odstąpienia od zakupu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sugaryman
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Wczoraj wieczorem złożyłem zamówienia i zaraz potem okazało się, że wybrałem zły punkt odbioru - wcześniej tam zamawiałem ale już nie przebywam w tym miejscu i długo nie bedę.

Numer przesyłek to A000T7F041 oraz A000TA6811.

Czy jest możliwe przekierowanie do punktu:
AL029DW1
Kwidzyńska 3-5
51-415 Wrocław

Pozdrawiam,
Jakub 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sugaryman było od razu napisać do sprzedawcy, po nadaniu przekierować się nie da 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sugaryman
#2 Obserwator#

Tak zrobiłem, napisałem do sprzedawcy w kilka minut po zamówieniu i miał zmienić, ale dziś dostałem odpowiedź że się nie da.

oznacz moderatorów

sugaryman
#2 Obserwator#

Oznaczyłem jako zwrot i zamówiłem jeszcze raz - więc już nieaktualne.

oznacz moderatorów

Client:50217301
#1 Nowicjusz#

Chciałbym przekierować swoją paczkę, paczka podobno ma dziś być dostarczona, ale musiałem pilnie wyjechać, a potrzebuje tego zamówienia. Czy jest jest możliwe przekierowanie ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:50217301 Nie ma takiej możliwości, można tylko wydłużyć odbiór. Jak Cie nie będzie dłużej to odstąp od umowy zakupu- zwrot.

oznacz moderatorów

Jutia94
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

zamówiłam przez allegro słuchawki od razu po opłaceniu skontaktowałam się ze sprzedawcą że wybrał się zły adres tak naprawdę zmiana w numerze mieszkania dostarcza Allegro One chciałabym to przekierować albo pod właściwy numer albo najlepiej do paczkomatu. Sprzedawca odpisał że nie może nic z tym zrobić. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Jutia94 I Allegro także Ci nie przekieruje, może przedłużyć odbiór, zakup od prywatnego czy firmy?

oznacz moderatorów

Jutia94
#7 Wielbiciel#

Od firmy i to większej Avans, większość firm przewozowych ma taką opcję i nigdzie nie musiałam się o to prosić zbytnio i załatwiane było automatycznie przez ich stronę. Dziwne że taki gigant jak Allegro One ma z tym problem. Cóż jak tak to chyba kolejne przesyłki będę już przesyłać inną firmą.

oznacz moderatorów