anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem monet za wybór dostawy allegro one

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukkruszek
#7 Wielbiciel#

Witam,

drugi raz nie otrzymałem monet za wybór dostawy allegro one. Jaki jest czas oczekiwania na zatwierdzenie monet i gdzie mogę sprawdzić status czy zostaną przyznane czy nie?

Pozdrawiam

Łukasz

oznacz moderatorów
59 ODPOWIEDZI 59
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek Dziękuję. Zlokalizowałam zamówienie i przekazałam je do weryfikacji. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się ponowie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek Dodaliśmy monety do Twojego konta. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
agnesus
#7 Wielbiciel#

Ja też nie otrzymałam monet za środę 24.04 numer zamówienia 4a8790f0-0237-11ef-b340-8fad68df9e29.

W menu przy Twoje monety świeciło się 2 ale nigdzie nie było przycisku odbierz.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agnesus nie minęło jeszcze 7 dni roboczych od środy 24.04. Jeśli do końca wtorku (7 maja) nie otrzymasz monet, daj znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
agnesus
#7 Wielbiciel#

Minęło 7 dni i nie pojawił się monety na moim koncie, ani nie ma przycisku do odbioru nr zam 4a8790f0-0237-11ef-b340-8fad68df9e29

oznacz moderatorów
agnesus
#7 Wielbiciel#

Minęło 7 dni i nie pojawiły się monety na moim koncie, ani nie ma przycisku do odbioru nr zam 4a8790f0-0237-11ef-b340-8fad68df9e29

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agnesus Przykro mi, ale nie kwalifikujesz się do tej promocji, ponieważ spełniłeś warunki innych promocji w ramach One Box. W regulaminie jest warunek:

"d) nie kwalifikują się to innych promocji za zamówienia do One Box w czasie trwania Okresu promocji;"

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
InteRadek
#8 Zapaleniec#

Proszę o informację, kiedy dokładnie mija 7 dni roboczych od momentu zakupu we wtorek, 23 kwi 2024, 21:48? Czy będzie to poniedziałek, 6 maj 21:48?

Na ten moment nie pojawiła mi się żadna informacja o możliwości odebrania monet, a w zakładce Monety próżno jest szukać przycisku Odbierz.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek tak będzie 6 maja minie 7 dni roboczych, jeśli do tego dnia nie otrzymasz monet, daj proszę znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
InteRadek
#8 Zapaleniec#

Wygląda na to, że system przyznawania monet nie działa, bo opcja ich odebrania do tej pory się nie pojawiła. Trochę to uwłaczające, że potrzeba tyle zachodu, żeby otrzymać 2 zł.

Poniżej lista transakcji, za które nie otrzymałem monet:

41e1b4d2-3c08-3690-8585-4582b011fd3a - wtorek, 23 kwi 2024, 21:48
88f19df5-629f-30d7-a1e9-bfd3036a002c - środa, 24 kwi 2024, 11:14
01c7aa98-b8bb-38d4-9da3-5420f64bd3c2 - wtorek, 30 kwi 2024, 23:41

oznacz moderatorów
InteRadek
#8 Zapaleniec#

@la_nikaPragnę się przypomnieć ze swoim przypadkiem. Nie ma (nigdy też nie były i prawdopodobnie nie będzie) u mnie opcji odebrania monet za żadną z 3 powyższych transakcji (z czego 2 były realizowane już ponad 7 dni roboczych temu).

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek przepraszam, że czekałeś! Wyjaśniam to i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@InteRadek Wracam do Ciebie z odpowiedzią w imieniu Moniki 🙂 Dodaliśmy 6 monet do Twojego konta, dziękujemy za cierpliwość! 

oznacz moderatorów
pb-shop
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry,

Mam dokładnie taki sam przypadek, tzn. nie widzę monet do odebrania. Kiedyś już takie sytuacje się zdarzały, ale tym razem postanowiłem to zgłosić i widzę, że nie jest to odosobniony przypadek.

Zamówienie z 8 maja do maszyny Allegro One Box: d59c1020-0d0f-11ef-9566-65643b102899.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pb-shop Zgłoszę to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

oznacz moderatorów
InteRadek
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za dodanie monet.

5 czerwca po raz kolejny "padłem ofiarą" promocji i po raz kolejny nie pojawiła mi się opcja odbioru monet przez 7 dni roboczych. We wspomnianym dniu dokonałem 2 zakupów z dostawą do Allegro One Box: 68e581c8-34aa-334c-a638-a0d298ffda9b oraz 910e2cce-2c46-3405-99f2-ceeaf3ef24a4.

Proszę o przyznanie należnych monet.


Screenshot_20240605-084223241.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek dziękuję za zgłoszenie! Wyjaśniam to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek dodaliśmy monety na twoje konto. Jednak zgodnie z regulaminem promocji powinieneś zaznaczyć zgodę na profilowanie, aby otrzymywać promocyjne monety.
Zrobisz to tutaj.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@lukkruszek Czyli nie znałeś, skoro nie odebrałeś!

oznacz moderatorów
lukkruszek
#7 Wielbiciel#

@LEW433 Zapewne wiesz lepiej ode mnie co znam a czego nie znam panie wszechwiedzący...

oznacz moderatorów