anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem monet za wybór dostawy allegro one

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukkruszek
#7 Wielbiciel#

Witam,

drugi raz nie otrzymałem monet za wybór dostawy allegro one. Jaki jest czas oczekiwania na zatwierdzenie monet i gdzie mogę sprawdzić status czy zostaną przyznane czy nie?

Pozdrawiam

Łukasz

oznacz moderatorów
59 ODPOWIEDZI 59
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek Dziękuję. Zlokalizowałam zamówienie i przekazałam je do weryfikacji. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się ponowie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek Dodaliśmy monety do Twojego konta. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
agnesus
#7 Wielbiciel#

Ja też nie otrzymałam monet za środę 24.04 numer zamówienia 4a8790f0-0237-11ef-b340-8fad68df9e29.

W menu przy Twoje monety świeciło się 2 ale nigdzie nie było przycisku odbierz.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agnesus nie minęło jeszcze 7 dni roboczych od środy 24.04. Jeśli do końca wtorku (7 maja) nie otrzymasz monet, daj znać! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
agnesus
#7 Wielbiciel#

Minęło 7 dni i nie pojawił się monety na moim koncie, ani nie ma przycisku do odbioru nr zam 4a8790f0-0237-11ef-b340-8fad68df9e29

oznacz moderatorów
agnesus
#7 Wielbiciel#

Minęło 7 dni i nie pojawiły się monety na moim koncie, ani nie ma przycisku do odbioru nr zam 4a8790f0-0237-11ef-b340-8fad68df9e29

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agnesus Przykro mi, ale nie kwalifikujesz się do tej promocji, ponieważ spełniłeś warunki innych promocji w ramach One Box. W regulaminie jest warunek:

"d) nie kwalifikują się to innych promocji za zamówienia do One Box w czasie trwania Okresu promocji;"

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
InteRadek
#8 Zapaleniec#

Proszę o informację, kiedy dokładnie mija 7 dni roboczych od momentu zakupu we wtorek, 23 kwi 2024, 21:48? Czy będzie to poniedziałek, 6 maj 21:48?

Na ten moment nie pojawiła mi się żadna informacja o możliwości odebrania monet, a w zakładce Monety próżno jest szukać przycisku Odbierz.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek tak będzie 6 maja minie 7 dni roboczych, jeśli do tego dnia nie otrzymasz monet, daj proszę znać. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
InteRadek
#8 Zapaleniec#

Wygląda na to, że system przyznawania monet nie działa, bo opcja ich odebrania do tej pory się nie pojawiła. Trochę to uwłaczające, że potrzeba tyle zachodu, żeby otrzymać 2 zł.

Poniżej lista transakcji, za które nie otrzymałem monet:

41e1b4d2-3c08-3690-8585-4582b011fd3a - wtorek, 23 kwi 2024, 21:48
88f19df5-629f-30d7-a1e9-bfd3036a002c - środa, 24 kwi 2024, 11:14
01c7aa98-b8bb-38d4-9da3-5420f64bd3c2 - wtorek, 30 kwi 2024, 23:41

oznacz moderatorów
InteRadek
#8 Zapaleniec#

@la_nikaPragnę się przypomnieć ze swoim przypadkiem. Nie ma (nigdy też nie były i prawdopodobnie nie będzie) u mnie opcji odebrania monet za żadną z 3 powyższych transakcji (z czego 2 były realizowane już ponad 7 dni roboczych temu).

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek przepraszam, że czekałeś! Wyjaśniam to i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@InteRadek Wracam do Ciebie z odpowiedzią w imieniu Moniki 🙂 Dodaliśmy 6 monet do Twojego konta, dziękujemy za cierpliwość! 

oznacz moderatorów
pb-shop
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry,

Mam dokładnie taki sam przypadek, tzn. nie widzę monet do odebrania. Kiedyś już takie sytuacje się zdarzały, ale tym razem postanowiłem to zgłosić i widzę, że nie jest to odosobniony przypadek.

Zamówienie z 8 maja do maszyny Allegro One Box: d59c1020-0d0f-11ef-9566-65643b102899.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pb-shop Zgłoszę to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

oznacz moderatorów
InteRadek
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za dodanie monet.

5 czerwca po raz kolejny "padłem ofiarą" promocji i po raz kolejny nie pojawiła mi się opcja odbioru monet przez 7 dni roboczych. We wspomnianym dniu dokonałem 2 zakupów z dostawą do Allegro One Box: 68e581c8-34aa-334c-a638-a0d298ffda9b oraz 910e2cce-2c46-3405-99f2-ceeaf3ef24a4.

Proszę o przyznanie należnych monet.


Screenshot_20240605-084223241.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek dziękuję za zgłoszenie! Wyjaśniam to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@InteRadek dodaliśmy monety na twoje konto. Jednak zgodnie z regulaminem promocji powinieneś zaznaczyć zgodę na profilowanie, aby otrzymywać promocyjne monety.
Zrobisz to tutaj.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@lukkruszek Czyli nie znałeś, skoro nie odebrałeś!

oznacz moderatorów
lukkruszek
#7 Wielbiciel#

@LEW433 Zapewne wiesz lepiej ode mnie co znam a czego nie znam panie wszechwiedzący...

oznacz moderatorów