anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przesyłkami wysłanymi do Allegro One Box

Client:39761910
#1 Nowicjusz#

Moje trzy przesyłki mają od zeszłego tygodnia taki sam status, czyli problemy z przesyłką. Paczki miały przyjść do Allegro One Boxa, ale pojawiła się informacja, że są problemy i należy podać alternatywne punkty odbioru, co też uczyniłem. Niestety od tego czasu ciągle ten sam status. Kontaktowałem się z doradcami poprzez czat i ciągle słyszę, że sytuacja będzie eskalowana. Niestety na moje oko wygląda to na problem komunikacyjny pomiędzy Allegro, operatorem logistycznym, który dostarcza paczki do Allegro One Boxów. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Z faktem, że paczki najprawdopodobniej nie dotrą na Święta się pogodziłem, ale zastanawiam się z kim miałbym się kontaktować w kwestii zwrotu środków. 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:39761910 Cześć. Podaj mi proszę numery tych paczek 

oznacz moderatorów

Client:39761910
#1 Nowicjusz#

Numery przesyłek to:

  • A00099PG38
  • A00097M289
  • A0009E9Q10
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

 

@Client:39761910 wiesz każdemu przedłużają paczki w automatach po kilka dni to brak miejsca na Twoje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:39761910
#1 Nowicjusz#

Wiem, że teraz jest okres świąteczny, więc paczek jest na prawdę dużo, ale w moim przypadku wygląda mi na sytuację, że gdzieś te moje paczki się zawieruszyły 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:39761910 Cześć. 🙂 A jakie informacje widzisz u siebie na koncie? Czy masz może kod odbioru? Ponieważ ze statusów wynika, że paczki oczekują na odbiór.

ko_alka_0-1702989381672.png

Daj proszę znać, jak to wygląda i będziemy dalej wyjaśniać tę sprawę. 🙂 

oznacz moderatorów

Client:39761910
#1 Nowicjusz#

Screenshot_20231219_134924_Allegro.jpg

 Nie ma kodów odbioru. Właśnie dostałem maila, że status paczek jest nieznany i rozpoczęła się procedura poszukiwawcza 🙂 niemniej jednak dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów