anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

A000LKRMU6 , A000LJ7G33 , A000LJ5T71 Przesyłki nieodebrane z automatu

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy my musimy żyć w ciągłym stresie za sprawą Łonów ???

3 przesyłki nadane ok 12:30 , do tej pory nie podjęte z automatu przez kuriera i już nie ma szansy , aby ruszyły .

Kwalifikują się do wtkluczenia z jakości i proszę się tym zająć oraz op....ć przewoźnika w imieniu klientów oraz moim .

Wszystko idzie jak z płatka tylko non sto Łony i Łony

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  brawo WY !!! , już się zaczynają problemy z klientami 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  hooop....hoooop.... żyje tam kto ?

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria No co Ty? W sobotę? 😎 I to przed długim weekendem? Dziś działa chyba tylko Straż Pożarna

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter ja muszę odpowiadać zniecierpliwionym klientom 

haohalo @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  a.....ku ... ku ....

oznacz moderatorów

ogryz7
#11 Animator#

@mdrogeria To nic nie da. Oni, moim zdaniem, nie mają wpływu na te paczki. Dostaniesz jedną z dwóch odpowiedzi:

- jeśli paczka nadal będzie w automacie: "Nadal weryfikujemy dla Ciebie tę sprawę",

- jeśli paczka zdąży ruszyć dalej: "Paczka jest już w drodze do odbiorcy".

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ogryz7 to zamierzone działanie z mojej strony , niech PATRZĄ CO NAROBILI  ,KLIENTÓW PYTAJĄCYCH O OPÓŹNIONE PACZKI ODSYŁAM DO WĄTKU , JUŻ 2 ZADEKLAAROWAŁO ,ŻE SIĘ UDZIELĄ .

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#8 Zapaleniec#

Jest jeszcze trzecia opcja: ..... brak jakiejkolwiek odpowiedzi ...........

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Zespół One został poinformowany o Twoim zgłoszeniu. Jak tylko otrzymam informacje w sprawie przesyłek, przekażę je tutaj. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi dziękuję , informację o wykluczeniu z jakości otrzymałem , ale wątek nie w tym celu został utworzony  , wykluczenie to przy okazji  ,paczki od czwartku siedzą w Łonomacie , a ja w dalszym ciągu nadaję , niebawem skrytek zabraknie .

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Mój komentarz dotyczy właśnie przesyłek. 😉 Mam nadzieję, że teraz sprawa ruszy. Przepraszam Cię za tę sytuację w imieniu całego zespołu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Jeden z Klientów już się pochwalił dostarczeniem paczki nadanej 24.04 , nie wiem czy mam aię cieszyć ...🤔 ? czy ....😪

Bez tytułu.png

 

 

oznacz moderatorów