anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box od 7 dni przesyłka "w drodze" brak jakichkolwiek informacji

Pak-Plus
#7 Wielbiciel#

Witam

Przedwczoraj zwróciła się do nas z pytaniem kupująca, która nie otrzymała od nas paczki One Box nadanej 30.08.2023 r. ( cały czas od 30.08 ma status "w drodze" ) Wczoraj około godziny 13 wysłaliśmy zgłoszenie poprzez formularz Allegro z prośbą o informację co się dzieje z przesyłką, niestety do tej pory nie mamy żadnej odpowiedzi, piszę tutaj bo to może jakoś przyspieszy rozwiązanie problemu. Numer przesyłki: A00027R7F0  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

kostas11
#21 Demiurg#

@Pak-Plus norma, przyzwyczaj się do tego, i licz się z negatywem 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

bo to obciachowa przesyłka 

@kostas11 może im się łatka przyklei 😁 z korzyścią dla sprzedawców .

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Najlepiej nie udostępniać ''łanów'' i problem z głowy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@maxzuczek to nie takie proste , od 20 paźdz . przesyłka obowiązkowa dla sprzedawców firmowych , którzy chcą wysyłać w ramach smart , obowiązek miał wejść z końcem sierpnia , ale odroczyli .... hmmmm .... z wiadomych przyczyn .

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Więc nie dajmy się i nie udostępniajmy. Przyjdzie taki dzień że mądrale z Allegro wymyślą odbiór osobisty  w niedziele i święta i co też sprzedawcy mimo lamentu zaakceptują taka metodę żeby nie stracić smarka. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@maxzuczek to też nie takie proste , u mnie przesyłki ze smarkiem to ponad 80% , konkurencja już powprowadzała ŁÓNE , ja czekałem do ostatniej chwili i to było dobre posuniecie bo u konkurentów % pozytywów spada , nie weryfikuję przyczyny , ale można się domyśleć .

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Ja tez nie chcę tego szajsu, a tych nadgorliwych, no cóż tyle jest na tym forum złych opinii o tej formie dostawy że Ci sprzedawcy sami prosili się o kłopoty.  Ludzie obudźcie się i nie dajcie się dalej szantażować i ulegać kolejnym nakazom ''specjalistom'' zatrudnionym przez Allegro.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@maxzuczek potrzebna wspólna decyzja , a nie ma kleszcza , żeby gro nadgorliwców się nie wyłamało... wyżej d....nie podskoczysz .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To co może założymy jakiś komitet protestacyjny .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608  uważasz , że nie będzie takich co nie pójdą na układ ? wiadomo ... jak konkurenci nie będą mieli smarka to im obroty wystrzelą .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria mam Allegro One od bardzo dawna, mam też sporo negatywów, ale za przesyłkę trafił się tylko jeden 😉 

Ale u mnie jest trochę tak, że "konfliktowi" kliencie mnie omijają bo mam dużo negatywów względem konkurencji - głównie dlatego, że konkurencja ma przy 20 negatywach 15 usuniętych komentarzy ... ja przy 22 aż 3 (bo były niezgodne z regulaminem 😆

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek cały czas kombinuję jak zniechęcić do wyboru ONE i tak sobie myślę , ze późne nadania w BOX-ie powinny wpłynąć na prezentowany czas realizacji dla tych przesyłek 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria jak ustawiasz czas wysyłki tego samego dnia to polecam dla Allegro One ustawić 1:00 😆 Wtedy cały czas ktoś widzi, że paczka będzie dopiero za 2 dni. 

"późne nadania w BOX-ie powinny wpłynąć na prezentowany czas realizacji dla tych przesyłek" Ale wtedy statystyki spadną, przesyłka jest uznawana za nadaną dopiero po odebraniu przez kuriera. 

Moim zdaniem już sporo osób miało problem z przesyłką i wyleczyło się z Allegro One, nawet mam kilka takich maili od klientów, że nigdy więcej i na potwierdzenie późniejsze zamówienia do Paczkomatu. 

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Spokojnie możesz ustawić czas wysyłki 0:02 dla ''łanów'.' Jak by powiedział Smerf Maruda '' nie cierpię  łanów. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek a jak nie ustawię godziny granicznej dla One ?  ,przy wysyłce 24H nie powinno wpływać na statystyki jedynie na prezentowany czas doręczenia i tylko dla tej przesyłki bo w pozostałych graniczną pozostałe jak mam na 12:00 i 100% mam nadań w terminie .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria "jak nie ustawię godziny granicznej dla One" - Nigdy nie testowałem takiego scenariusza, ale da się zrobić. 

Wydaje mi się, że system do prezentowania przewidywanego czasu dostawy wówczas automatycznie wskaże jakąś godzinę do której nadajesz tego samego dnia. 

Jeżeli chodzi o statystyki dla zakupu powiedzmy o 23:00 w poniedziałek graniczną godziną nadania będzie prawdopodobnie 24:00 we wtorek, jeżeli umieścisz przesyłkę w BOXie po 15:00 (tak sobie strzelam bo możesz nadać o 8:00 i efekt będzie ten sam) i kurier odbierze w środę to paczka nie będzie nadana w terminie. 

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Ludziska wyrzucajcie to z ofert dostawy, prawdziwy test będzie przed świętami.  Powodzenia

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@maxzuczek o tym jakie przesyłki oferują sprzedawcy decyduje allegro ... i kupujący, i to oni muszą się przekonać jak wspaniałą metodą dostawy jest Allegro One. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Pak-Plus Dziękujemy za zgłoszenie. Zajmujemy się weryfikacją losów przesyłki. Skontaktujemy się w tej sprawie z kupującym.

oznacz moderatorów