anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one kolejne przygody

3kELO
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  dzień dobry, przygód z Allegro One ciąg dalszy. Dzisiaj nadałem przesyłkę A000RN4PJ0 z podjazdem kuriera. Podjechał DPD i zabrał paczkę. Zdziwiłem się, bo etykietka byla typowo z One. Zeskanowal przy mnie, weszło, pojechał. Po 2h podjechał kurier z One i również chciał te sama paczkę, bo miał na nią zlecenie. Status paczki wskazuje tak jakby nie została odebrana przez kuriera.. 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Allegro_One Prosimy o wyjaśnienie....

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@3kELO wyjaśniamy to. 

oznacz moderatorów

olinek2807
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, i na jakim etapie Państwo jesteście w tym wyjaśnianiu? Mamy już środę, Państwa wpis na tej stronie jest z piątku 28.06. Paczki nadal nie otrzymałam (nr przesyłki A000RN4PJ0). Sprzedający @3kELO poinformował mnie, że w piątek 28.06. paczkę odebrał DPD z etykietą Allegro one?? Paczka powinna być u mnie w boxie w sobotę 29.06. Nie mam żadnej informacji czy przesyłka do mnie dotrze. Proszę o informację w tej sprawie. Zgłoszenie indywidualne również ode mnie do Was wyszło.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@olinek2807 Jedyne co w tej sprawie może mieć do powiedzenia przewoźnik którym jest allegro jest to, że za przesyłkę do momentu doręczenia odpowiada sprzedawca 🤣 

To nie jest usługa dostawy tylko wietrzenia towaru 😉 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@3kELO poprosiliśmy o przekazanie paczek przez kurierów. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie także e-mailowo. 

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Dziwne jest to, że oboje dostali zlecenie na jedną przesyłkę i wszedł skan, bo przy mnie skanował DPD tą paczkę. Mam nadzieję, że przesyłka się nie zgubi. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@3kELO 

ale tu fajnie 🙂

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

Na ostatnich 10 przesyłek One z połową miałem problemy, ale allegro twardo liczy statystyki xD Śmiech na sali

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@3kELO Wyjaśnili?

oznacz moderatorów

3kELO
#10 Popularyzator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  ktoś mi powie co się dzieje z paczką? Powoli tracę cierpliwość do tego Allegro One, średnio 1-2x w tygodniu są problemy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@3kELO będzie dobrze , notuję u siebie postępujący spadek zainteresowania klientów tą formą dostawy ..... @Allegro_One tak trzymać !

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria  Cholercia, a ja nie 🙂

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria u mnie odwrotnie - jest ich coraz więcej. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas @sl-aw-ek miałem silny wzrost jak monety dokładali , teraz leci w dół , ale Poczta pomału dźwiga się z dołka .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Owszem PP oddał już do użytku nowy WER Warszawa. Ja to mam jeszcze usługę One Kurier. Ty nie masz. Nie wiem jak @sl-aw-ek . Ale tych boxów wpada, jakieś punkty UPS (masakra) 🙂

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@serwis-texas nie mam One Kurier ale One Punkt miałem za 0zł (teraz się nie da ustawić innej ceny). 

@mdrogeria wczoraj One stanowiło 10% wszystkich paczek na jednym koncie, to jest BARDZO dobry wynik. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek u mnie max 5% , teraz 1-2 dziennie , nawet wczoraj po weekendzie 2 , dzisiaj 1 , ale u mnie robotę robi graniczna  ,doszedłem do wniosku im mniej tym lepiej , na razie nie widzę powodu żeby cokolwiek zmieniać 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria graniczną mam ustawioną na 9:00 - dziś też 10% One ... 10% DPD reszta Paczkomat. 

oznacz moderatorów