anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One od dzisiaj na Gadane

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Wiemy, że jesteście bardzo zainteresowani tematem Allegro One, a także macie wiele pomysłów i pytań dotyczących naszej zielonej metody dostaw. 🌳

Słuchamy Was i zawsze staramy się odpowiadać na Wasze potrzeby. Specjalnie dla Was - Społeczności Allegro - na Gadane pojawią się przedstawiciele Allegro One. 

Od dzisiaj będziecie mogli otrzymać szybkie, profesjonalne i bezpośrednie wsparcie dotyczące wysyłek, dostaw, rozliczeń, śledzenia czy odbioru paczek. Nie ma na co czekać, korzystajcie z tej okazji, wywołujcie @Allegro_One  i zadawajcie pytania naszym Ekspertom. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Allegro_One
Ekspert Allegro

Dzień dobry. Cieszymy, że mamy okazję poznać Społeczność Allegro na Gadane. Serdecznie zapraszamy do oznaczania @Allegro_One, jesteśmy bardzo ciekawi Waszych pytań i sugestii. Mamy nadzieję, że nasza obecność będzie dla Was pomocna i zachęci Was do korzystania z dostaw Allegro One. Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj dla Was 🙂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Allegro_One Pierwsze i pewnie zasadnicze pytanie - dlaczego tylu sprzedawców oraz klientów ma problemy z tą formą przesyłki ??? Miałem w planach ich wprowadzenie ...ALE złe doświadczenia z Kolporterem / z przed wielu lat / i powściągliwość przed nieznanym skloniło mnie tylko do obserwacji tematu . Na razie widzę ,że zrobiłem dobrze . Wyprzedzę Twoją odpowiedź ,, staramy się ,  rozwijamy , usuwamy błędy ,,  ,ale tak nie powinno być bo Wasz brak kompetencji spoczywa tylko na barkach sprzedawców .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Allegro_One Abym tę formę usługi mógł szczerze polecić to musiała by dorównywać jakością do "oryginału" a jej do tego zbyt dużo brakuje. Trzeba poprawić czas i jakość obsługi aby mógł być zbliżony do wymagań jakie allegro narzuca na sprzedawców .Klient powinien otrzymywać towar niezwłocznie  by nie musiał (chciał) wystawiać subiektywnych opinii .Jeśli my jesteśmy ciągle motywowani do podnoszenia jakości to sami musicie dać przykład.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Allegro_One żaden profesjonalny sprzedawca nie będzie oferował tego **** ( tu wstawcie sobie co chcecie), zanim nie zacznie ono działać.

HINT : wiecie co to wersja Beta? testowanie? - trzeba to było robić aż do wyeliminowania błędów, a nie pakować w kłopoty i sprzedawców i kupujących.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

boutique_nemo
#9 Pomysłodawca#

Praktycznie wszystkie nadane przesyłki wracały jako zwrot. przykład - dzisiaj zamówienie, zanosze dzisij do punktu. z punktu odbierane na następny dzien , wysyłka dopiero w nocy , w punkcie do odbioru dopiero za 4-5 dni od zakupu. porażka

oznacz moderatorów

dawidos84
#8 Zapaleniec#

Kiepsko to wygląda. Lepiej na razie w to nie wchodzić. Jak DPD będzie obsługiwać allegro one to będzie poprawa.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One czemu wybraliście tak niekompetentnego, nieprzygotowanego, nie mającego doświadczenia ani systemów przewoźnika obsługującego Wasze paczki ?

Widać to po postach zakładanych na Gadane 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@mdrogeria @kostas11 Docierają do nas głosy użytkowników, zbieramy ich opinie i stale monitorujemy sytuację. Intensywnie działamy, aby wyeliminować wszystkie niedogodności, a o podjętych krokach będziemy Was na bieżąco informować. 

Jeśli jakaś sprawa wymaga reakcji u przewoźnika, to jesteśmy z nim w kontakcie i można się do nas zgłaszać, pomożemy.  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Allegro_One Wprowadziliście na rynek niedopracowany produkt , wielkie słowa ,, Intensywnie działamy ,,, a tak działacie tylko mocno opieszale , a Wasz brak profesionalizmu odbija się szerokim echem  na sprzedawcach.... BRAWO !!!

oznacz moderatorów

dawidos84
#8 Zapaleniec#

Czy allegro planuje, by przesyłki allegro one były również odbierane przez kuriera DPD?

oznacz moderatorów

dawidos84
#8 Zapaleniec#

Co w sytuacji, gdy przesyłka nie zmieści się do żadnej skrytki automatu one box lub jest za ciężka? Jakaś kara dla sprzedawcy? Przesyłka wraca, czy zostaje umieszczona w jakimś punkcie partnerskim?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@dawidos84 Jeśli chodzi o kuriera DPD, obecnie nie planujemy, ale dziękujemy za sugestię.

Natomiast jeśli paczka nie zmieści się do skrytki, wraca do nadawcy. Kar obecnie nie przewidujemy, ale pamiętaj, że paczka, której wymiary będą akceptowalne, ale waga już nie, będzie mieć naliczoną opłatę dodatkową według cennika.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

@Allegro_One chciałem zgłosić kawałek terenu który posiadam pod maszynę. Niestety nikt sie ze mną nie skontaktował.. rozumiem, że profesjonalny kontakt też jest obecnie ulepszany i kiedyś zadzwonicie nawet żeby powiedzieć że macie w DU.. moją propozycję byłbym zobowiązany 😄

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@kytorr, czy ktoś obiecał się z Tobą skontaktować i tego nie zrobił? Jeśli tak było, serdecznie przepraszamy! Czy kontakt miałby być na telefon, który podałeś w danych Allegro? Chodzi o numer z końcówką 74. 🙂

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Tak ten nr. Zgodnie z formularzem kontakt był obiecany każdemu więc nie wiem czemu zostałem wykluczony.. 😞 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

i dalej nic się nie dzieje ... kicha 

oznacz moderatorów