anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce zrezygnować z metody dostawy One kurier ponieważ giną mi paczki ale strace smarta

BRUTA_jhk
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jak zrezygnować z one kuriera nie tracąc smarta?

od 1,5miesiąca weryfikujecie udokumentowane skradzione paczki, a tymczasem od wczoraj znowu mam one kuriera w metodach dostawy i nie jestem w stanie tego wyłączyć bo strace smarta. 

dlaczego narzucacie tę metodę skoro bo 1 wasza kompleksowa obsługa koło takiej nawet nie stała 2 kurierze mnie okradają 3 sa same problemy z tym przewoźnikiem

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BRUTA_jhk Cześć. Przykro mi, ale jeśli jesteś w zasięgu One Kuriera i chcesz sprzedawać ze Smart, to nie ma możliwości wyłączenia tej metody dostawy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BRUTA_jhk
#9 Pomysłodawca#

ko_alka Dlaczego?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BRUTA_jhk dziwne pytanie .... ,,bo takie są warunki smarka ,, niemniej wybór masz , przymusu nie ma

oznacz moderatorów

BRUTA_jhk
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria Dla Ciebie dziwne pytanie, dla mnie bardzo istotne. 
Przymus jest i to bardzo oczywisty.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BRUTA_jhk Boli to Ciebie tak samo jak mnie , ale musisz zrozumieć , że każdy przedsiębiorca indywidualnie buduje model swojego biznesu , my jako korzystający z usługi możemy warunki zaakceptować lub szukać innej korzystniejszej oferty .... i to tyle w temacie z mojej strony .

oznacz moderatorów

BRUTA_jhk
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria Dziękuję za rady biznesowe, dużo wnoszą w ten temat 🙂 Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@BRUTA_jhk 

Może i nie wnoszą. Nie zmienia to faktu że nic z tym się nie da zrobić. Więc jak dla mnie uwaga @mdrogeria  jest celna!!!!!

oznacz moderatorów

BRUTA_jhk
#9 Pomysłodawca#

@serwis-texas Dla Ciebie.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@BRUTA_jhk 

Jesteś wk****ny, widać, jak każdy z nas. Myślisz że się Cieszę że mi jakiegoś UPS czy DPD na plecy wrzucili. Tylko teraz nie wiem co chcesz osiągnąć. Przecież Ola napisała wyraźnie.

 

Przykro mi, ale jeśli jesteś w zasięgu One Kuriera i chcesz sprzedawać ze Smart, to nie ma możliwości wyłączenia tej metody dostawy.

Jaki jest Twój dalszy plan działania w tej sprawie? Może zmień adres wysyłki z

 

oznacz moderatorów

BRUTA_jhk
#9 Pomysłodawca#

@serwis-texas To co chce osiągnąć to odpowiedź na pytanie, nie od Ciebie. Po co te nerwowe odpowiedzi i mędrkowanie.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@BRUTA_jhk 

Ale ja dyskutuje, nie mędrkuje. Odpowiedź otrzymałeś od Oli. BTW, jak się skończyła sprawa z rozpieczętowanymi paczkami? Odnieśli się do tego?

oznacz moderatorów

BRUTA_jhk
#9 Pomysłodawca#

@serwis-texas Odpowiedź bo tak nie jest odpowiedzią. Sprawę paczek nadal wyjaśniają, po 1,5miesiąca udało im się ustalić jakie to były paczki, po zdjęciu.
Więc nie maja śledzenia zeskanowanych paczek a ja dalej nie wiem ile jesteśmy stratni.
To nie jest jedyna taka sytuacja, więc trudno się dziwić że mam pretensje. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BRUTA_jhk Problem jest taki że Allegro Narzuca dostawców, a powinien być szerszy wybór i jak sprzedający odpowiada za dostawę to powinno się rozliczać jego z tego co udostępnia i jak się z tego wywiązuje, ale jak zawsze wszystko ociera się o kasę- Allegro ma z tego kasę i to się liczy.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@BRUTA_jhk Dlatego, że to portal Allegro, i to ono dyktuje tu warunki - i bynajmniej nie musi się z tego tłumaczyć. Zapewniam Cie, że większość z nas też nie jest szczęśliwa z powodu narzucania nam nie chcianych form wysyłek, zapewne jednak korzyści póki co przeważają, skoro się na godzimy

oznacz moderatorów

BRUTA_jhk
#9 Pomysłodawca#

@TomBanknoter Ja nie chce rezygnować z całego Allegro Delivery, tylko z części która jest one kurier. Jest z nim ogromny problemy w moim regionie związany z kradzieżami przez tego przewoźnika, które Allegro wyjaśnia po kilka miesięcy. Więc dziwie się że nie mogę z tego zrezygnować ani dlaczego nie dostaję konkretnej odpowiedzi. 
Powtórzę jeszcze raz, z one kuriera nie mam korzyści, jedynie straty.

oznacz moderatorów