anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wysyłką do Allegro ONE BOX

MAMY ROZWIĄZANIE!
BMW_Kalisz
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu jaki mam z wysyłką. Klient zamówił paczkę do Allegro BOX- zielony punkt. Przy nadaniu paczki wyskakuje błąd nadania paczki. Pierwszy błąd był przez długą nazwę firmy. Nazwa została poprawiona, po której wyskoczył kolejny błąd "Nie można zamówić wybranej paczki: kod odbiory nie obsługuje dostawy następnego dnia...". Co w tym przypadku zrobić, jak nadać paczkę do klienta z poziomu Nadaj paczkę żeby była objęta ofertą SMART?

Numer zamówienia: f869c2d0-1632-11ed-9daa-f7b78d913032

Pozdrawiam
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kolekcjoner608
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BMW_Kalisz czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z tym komunikatem? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
BMW_Kalisz
#2 Obserwator#

Zrzut ekranu 2022-08-08 083041.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BMW_Kalisz bardzo dziękuję! Chodzi o kod pocztowy nadawcy przesyłki. To czy kurier Allegro One obsługuje nasz kod pocztowy można sprawdzić tutaj. W Twoim przypadku kod który masz podany jako dane firmy jest obsługiwany przez Allegro One, jednak drugi adres firmy nie jest. Domyślam się, że nadajesz z drugiego (masz go podanego w książce adresowej w Wysyłam z Allegro) i dlatego pojawia się komunikat. Przykro mi, ale nadanie przesyłki z tego drugiego kodu nie będzie możliwe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
BMW_Kalisz
#2 Obserwator#

@la_nika To co mamy zrobić w sytuacji gdy posiadamy wiele oddziałów oraz sprzedajemy na dwóch kontach w innych miejscowościach. Po wprowadzonych zmianach przez allegro, wprowadziliśmy zmiany żeby zachować oznaczenie SMART w ofertach. Co jeśli wyłączymy na jednym koncie potrzebne opcje dostawy, tracimy SMART przez brak możliwości nadania paczki z innego oddziału. Jest to dla nas niezrozumiałe, ponieważ nie możemy wykorzystać pełnych możliwości jakie oferuje allegro. Jak nadać paczkę lub rozwiązać ten problem? Czy musimy wrócić do opcji bez Allegro ONE BOX? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BMW_Kalisz aby mieć Allegro Smart nie trzeba udostępniać metody Allegro One Kurier. 
Możecie korzystać z Allegro One, ale nadawać przesyłki tylko do punktów odbioru, czyli wybrać w cenniku dostaw tylko metodę Allegro One (Punkt, Box). 

la_nika_0-1659950041336.png
Aby w ofertach był Smart! to (jeśli chodzi o warunki dotyczące ofert, a nie sprzedaży) trzeba m.in. udostępnić jedną z tych metod:

Allegro Kurier DPD
Allegro Pocztex Kurier 48
Allegro Kurier UPS
Allegro Przesyłka polecona.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
BMW_Kalisz
#2 Obserwator#

Dziękuje za informację

oznacz moderatorów