anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skarga na kuriera UPS i prośba o anulowanie paczek ze statystyk

Alora-Hurtownia
#12 Orędownik#

Dzień dobry @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ ,
od kilku miesięcy wysyłam paczki przy pomocy Allegro One (UPS) z automatu

One Box by Allegro AL083PO1

Od zeszłego piątku kurier, mimo godziny granicznej 15:00-15:30, nie odbiera paczek z automatu. Codziennie i niezmiennie nadaję paczki w godzinach 13:00-13:30. Próbowałam skontaktować się z UPS, ale odsyłają mnie na drzewo. Nie rozumiem jak można podejmować współpracę z firmą, która podciera sobie ... obietnicami i na dodatek próbuje spławić osoby, które zgłaszają problem.
Bardzo proszę o jakąś interwencję, bo finalnie pokrzywdzeni są Klienci, którzy nastawiają się na to, że zamówienia będą realizowane zgodnie z obietnicą. Najchętniej informowałabym o jakości usług UPS w opisie każdej aukcji, ale oczywiście Allegro na to nie pozwala, a na pewno nie będę codziennie pisać do każdego Klienta wiadomości tłumacząc jak wygląda współpraca Allegro z UPS.

Bardzo proszę o anulowanie wszystkich paczek Allegro One Box UPS, które są przeze mnie realizowane od zeszłego piątku.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Alora-Hurtownia podaj proszę kilka przykładowych zamówień. To pomoże mi w weryfikacji sprawy. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Alora-Hurtownia
#12 Orędownik#

Numery zamówień, czy listy przewozowe dotyczące tych zamówień?

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Alora-Hurtownia mogą być listy przewozowe. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Alora-Hurtownia
#12 Orędownik#

@N_Nitka28 Wybacz, że musiałaś tak długo czekać. Niestety miałam pełne ręce roboty. Poniżej podsyłam wszystkie numery przewozowe, które były opóźnione z winy kuriera:

-A0017715D5
-A0016V9ND9
-A0016V9TA2
-A0016V9Z18
-A0016VABE7
-A0016NK5G4
-A0016NK0Z5
-A0016NJZ43
-A0016NJY36
-A0016NJVZ8
-A0016L8AM1

Czy mogę liczyć na to, że Allegro jakoś zainterweniuje, bo finalnie tracą na tym Klienci. Poza tym skoro firma kurierska podpisuje z Wami umowę na jakiś zasadach, to ta powinna być deklarowana i przestrzegana obustronnie. Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów