anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS - niezrealizowany podjazd

MAMY ROZWIĄZANIE!
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Wczoraj nikt z firmy UPS nie pofatygował się po przesyłki Allegro One - numer podjazdu 12635785
Proszę o informację czy dziś podjazd 12663864 dojdzie do skutku, czy np. znów nie mają pracowników i przez 10 dni nikt nie odbierze przesyłek.
Proszę wykluczyć przesyłki A0012XF0B5 A0012XG1H9 A0012XOI49 w waszego 'wspaniałego' systemu ocen.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kroliczajamapl
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @kroliczajamapl. Przepraszam za utrudnienia. Skontaktuję się w tej sprawie z oddziałem i niedługo wrócę do Ciebie z odpowiedzią.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @kroliczajamapl. Widzę, że zlecenie zostało ostatecznie zrealizowane zgodnie z deklaracją. Przekazanie zamówień do wykluczenia nie jest w tym przypadku konieczne.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Dzień dobry,
dziś kolejny raz kurier UPS nie zrealizował podjazdu, kilka przesyłek czeka. Numer 13027723  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@kroliczajamapl z tego co widzę, deklarowany czas nadania mija jutro (8.10.2024). Przekazanie zamówień do wykluczenia jest możliwe dopiero upływie tego czasu.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Deklarowany czas nadania minął wczoraj - kurier nie podjechał. Dziś dziś podjedzie, czy może oddział UPS jak zwykle ma problemy kadrowe? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kroliczajamapl podaj proszę numery zamówień, które są opóźnone ze względu na brak podjazdu kuriera. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kroliczajamapl
#12 Orędownik#

Przepraszam, ale mam w d... wasze oceny i wykluczenia, zależy mi żeby kurier podjechał i odebrał przesyłki i informacji w tej sprawie oczekuję

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kroliczajamapl poprosiłam o interwencję w sprawie tego podjazdu. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów